Other lots by Gorus
-
#54Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“Wandelaars”, 20/45. “Sneeuw te Sint-Anneke”, 34/45. “Spaanse bedelares”, 13/45. “Stad”, 5/25. Vier gravures, gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Baladeurs”, 20/45. “Neige sur Sint-Anneke”, 34/45. “Mendiante espagnole”, 13/45. “Ville”, 5/25. Quatre gravures, signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#274Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“Stad”, 24/45. “Winter op het Kiel”, 35/60. “Winter”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Vier gravures. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ville”, 24/45. “Hiver au Kiel”, 35/60. “Hiver”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Quatre gravures. Signées et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Similar lots by type
-
#629Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#16Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50 / 100 -
#310Peru IlariaEen slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#806Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#426HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#405Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#325Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#598“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#812Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#370MexicoEen halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150 / 250 -
#335EcuadorTwee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#603Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#37510 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#285Peru IlariaEen drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#813Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#736ShirazEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225ChinaEen nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100 / 150 -
#415Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#430Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#455Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#136HerizWollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#821Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#122Eleonore Mertens“Hoeve in het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#731Een groep van meerkleurig aardewerk in de vorm van een lachend personage bij een ketel. Japans werk, omstreeks 1870. Onderaan gemerkt.
Groupe en faïence polychrome représentant un personnage riant tenant un récipient géant. Travail japonais vers 1870. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#704Een kleine cavaleriesabel van staal en brons. Garde ontbreekt.
Petit sabre de cavalerie en bronze et acier. Garde manque.No longer availableDim. L. 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Vijf kleine litho’s van Marc Kennis met betrekking tot Spanje. En twee grotere gravures van dezelfde auteur. We voegen er een metaalkleurig hoogreliëf met Madonna en Kind aan toe.
Cinq petites lithos par Marc Kennis aux sujets espagnols. Et deux plus grands gravures du même auteur. Nous ajoutons un relief métallique représentant une Vierge à l’Enfant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#60Een lot fantasiejuwelen allerlei in een juwelendoos.
Lot de bijoux de fantaisie dans une boîte à bijoux.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#400Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.
Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#44F. Stiel“Stier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Taureau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 390 x 290 cmEstimate: € 240 / 360 -
#504Jean BilquinPeriod: °1938“Vredesduif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 52/150 buiten de plaat.
“Colombe”. Litho. Signée et numérotée 52/150 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470LimogesEen servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#12“Straatmuzikant”. Een groep van meerkleurig biscuit naar Capodimonte met muziekdoos.
“Musicien de la rue”. Groupe en biscuit polychrome d’après les exemples de Capodimonte. Avec musique.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#2Een lot van drie fotolijsten met Sterling zilveren frame.
Lot de trois cadres à photographies en argent sterling.No longer availableEstimate: € 60 / 80

