Similar lots by type
-
#623Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd wit marmer. Gemonogrameerd “W.M.”.
Buste de femme en marbre blanc. Monogrammé “W.M.”.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 360 / 400 -
#957“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#621Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125“Voetballer”. Een beeld van bruingepatineerd zamak.
“Footballeur”. Statuette en régule à patine brune.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#261“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak, metaal en marmer.
“Femme au chien”. Sculpture art déco en régule, métal et marbre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1046Een rond tafeltje van grijs marmer op centrale voet
Table ronde en marbre gris sur pied central.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#313“Hinde.” Een beeldje van zamak op marmeren voet.
“Une biche”. Statuette en régule sur base en marbre.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#217“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#231Een Mariabeeld van monochroom wit biscuit, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie stolpen.
La Sainte Vierge en biscuit monochrome blanc, flanqué de deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Sous trois globes en verre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#986Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#856Een paar armstoelen in Engelse stijl met een lier in de rug.
Paire de fauteuils de style anglais. Dossiers ornés d’une lyre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1121Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#635Ecuador“Cultura Bahia”. Een object ter plaatse aangekocht in originele doos.
“Cultura Bahia”. Objet acheté sur place. Boîte d’origine.No longer availableDim. L: 10 c mEstimate: € 80 / 120 -
#235Een 14 karaats wit gouden bloemvormige hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Pendentif en or blanc 14 ct en forme de fleur serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 800 / 1000 -
#187Louis VuittonEen reiskoffer met het gekende monogrammotief, met sleutel. Genummerd 915899.
Coffre de voyage au motif du monogramme LV. Avec clé et numéroté 915899.No longer availableDim. 60 x 42 x 22 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#179Een ingekaderde oude kraag van Brussels kant.
Col en dentelle de Bruxelles encadré.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#834Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#430Peru CuzcoTwee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen en met zilveren hangers.
Deux colliers différents sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1034Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#302Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Poort van een landhuis”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Porte de maison de campagne”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 60 / 80

