#623Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
#125“Voetballer”. Een beeld van bruingepatineerd zamak.
#313“Hinde.” Een beeldje van zamak op marmeren voet.
#621Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
#243“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak en marmer.
#1046Een rond tafeltje van grijs marmer op centrale voet
#173Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd wit marmer. Gemonogrameerd “W.M.”.
Buste de femme en marbre blanc. Monogrammé “W.M.”.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 360 / 400 -
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60
#877SteinVier bierpullen met tinnen deksels. De eerste van blauw, grijs en sepia steengoed met afbeelding van een koning. Westerwald. De tweede ter herdenking van Wagner (1983), gemerkt MR voor Marzy & Remy. De derde met afbeelding van drinkers en edelweiss, gemerkt Sitzendorf (vanaf 1954). De vierde in de vorm van een drinker, gemerkt DRGM voor Diesinger (1901-1904) (schilfer aan de bovenrand en haarscheur tot halverwege de buik.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 27 à 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283“Jongedame met bloem en lam”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt met ‘R’. Omstreeks 1900.
“Jeune femme à la fleur et à l’agneau”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque avec “R” sous la base. Vers 1900.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#696Een eikenhouten kast met twee maal twee paneeldeuren en een lade in het midden. Gedateerd 1888.
#565EcuadorEen hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx.
#176Een grote mahoniehouten garderobe met twee spiegeldeuren en twee laden onderaan.
Garde-robe en acajou ouvrant à deux portes aux miroirs et à deux tiroirs en ceinture basse.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 80 / 100 -
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#881SteinVijf bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. De eerste ter herdenking van 300 Jahre Preußen (1701-2001), gemerkt van Deutsche Post. De tweede met “Gruß vom Oktoberfest”, gemerkt van Deutsche Post. De derde met diverse soldaten, gemerkt Alka Kunst, Bavaria. De vierde met zicht op Siegen, onderaan gemerkt Krombacher Pils, Jahreskrug 1991. De vijfde met een romantisch koppel, getiteld “Unterwegs” (haarscheur tot onderaan).
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#1109Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.