Other lots in this auction
-
#511Een sierjardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor.
Une jardinière ornementale en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 220 / 260 -
#249Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 134 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#687Een lot messingen voorwerpen, bestaande uit twee plaquettes met beeltenis van Christus en maria, een Sint Antonius, een vijzel met stamper, een wijwatervaatje met beeltenis van het Lam Gods en een tafelbelletje.
Un lot d'objets en laiton, composé de deux plaques représentant le Christ et Marie, un saint Antoine, un mortier et un pilon, un bénitier représentant l'Agneau mystique et une cloche de table.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#476Retay Arms Corp.Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 180 / 240 -
#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
Un plat rond en métal blanc. Marqué.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 15 / 25 -
#225Een 14 K geelgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een maansteen van +- 3 ct. Maat 57.
Une bague en or jaune 14 kt sertie de saphirs d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une pierre de lune de +- 3 ct. Taille 57.No longer availableDim. 4?83 gEstimate: € 380 / 450 -
#675BeshirEen handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
Un tapis en laine afghane noué à la main.No longer availableDim. 176 x 119 cmEstimate: € 40 / 50 -
#231Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.No longer availableDim. 29 en 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#468Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#492Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Een zwarte vilten hoge hoed gemerkt London Fashion en met kartonnen hoedendoos van Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.
Un haut-de-forme en feutre noir marqué London Fashion et avec une boîte à chapeaux en carton par Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.No longer availableEstimate: € 40 / 60

