Other lots in this auction
-
#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
Un plat rond en métal blanc. Marqué.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 15 / 25 -
#579Een spiegel in beigegepatineerde houten lijst in Lodewijk XVI-stijl, versierd met een ovaal olieverfschilderij op paneel met een voorstelling van een muziekspeler bij twee jonge vrouwen.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois patiné beige, orné d'une peinture ovale à l'huile sur panneau représentant un joueur de musique avec deux jeunes femmes.No longer availableDim. 175 x 81 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316Een klein vitrinekastje met twee glazen leggers.
Une petite vitrine avec deux étagères en verre.No longer availableDim. 91 x 35 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.
Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#56Een sober mahoniehouten tafeltje met tapse poten en met een lade in de gordel.
Une table sobre en acajou avec des pieds fuselés et un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
Vase en cloisonné sur laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#378Een paar zamakken kandelaars met twee Egyptische figuren.
Une paire de bougeoirs en zamak avec deux figures égyptiennes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#552Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#514Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#373Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.
Une tirelire de mission en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
Un vase en bronze représentant l'amiral Togo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#360Val St. LambertEen reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.
Un ensemble de dix-huit sous-verres en cristal clair à décors gravés et satinés. Signé.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40 / 60

