#446HämmerliEen meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
#242Een wandspiegel van witgepatineerd hout.
#566Een commode met drie laden iin Lodewijk XVI-stijl met ingelegd biesje.
#261Een oude Duitse brandweerhelm.
Un vieux casque de pompier allemand.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#66Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 150 -
#296Een Duitse refractortelescoop met afneembaar kompas. Met originele doos.
#322Een lot van dertien amberkleurig glazen apothekerspotten en één kleurloze.
#46Een serveerwagentje van hout en messing.
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#680Een smeedijzeren paraplustaander.
#267Een oude koperen draaischijftelefoon met bakelieten hoorn.
Un vieux téléphone à cadran rotatif en laiton avec récepteur en bakélite.No longer availableEstimate: € 30 / 40