Similar lots by type
-
#197
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 550/600 -
#228
“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
“Femme noble”. Sculpture en bronze sur socle en pierre de taille. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/260 -
#278Louise / Francoise Damen
Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#588
“Venus Victrix” (Pauline Bonaparte). Een bronzen groep naar het werk van Antonio Canova. Op zwart marmeren sokkel.
“Vénus Victrix” (Pauline Bonaparte). Groupe en bronze d’après Antonio Canova. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 250/350 -
#272
“Acrobate”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
“Acrobate”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#577
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/240 -
#587
“Man met papegaaien, een uil, een aapje en een slang”. Een Weens groepje van gepolychromeerd brons.
“Homme aux perroquets, hibou, singe et serpent”. Groupe viennois en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 450/550 -
#321Sèvres
“Meisje met kat”. Een beeld van wit biscuit. Ontwerp van Molin. Gemerkt.
“Fille au chat”. Statuette en biscuit blanc. Dessin de Molin. Avec marque.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/150 -
#207
“Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.
“Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/300 -
#168
“Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.
“Petite fille sur une chaise”. Sculpture en bronze foncé. Fonte posthume d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#318Francoise Damen
Een groen gepatineerde herenbuste van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#237
“De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.
“La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 150/200 -
#151
“Liggende dame”. Een bronzen beeld in de geest van de art deco naar een werk van Leonard. Op marmeren sokkel.
“Femme couchée”. Sculpture en bronze lde style art déco d’après un oeuvre de Leonard. Sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#517
“Oude Chinese wijze met jongen”. Een gebeeldhouwd ijzerhouten beeld.
“Vieux sage chinois et un garçon”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#201
“Moeder en kind”. Een beeld van bruin gepatineerd maillechort. Frankrijk, omstreeks 1900.
“Mère et enfant”. Sculpture en maillechort à patine brune. France, vers 1900.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 280/350 -
#211Auguste Moreau
“Enfant mandoline”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Postume geut.
Enfant à la mandoline”. Statue en bronze sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300/350 -
#617
‘Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar een werk van Demeter Chiparus.
“Danseuse”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir. Fonte posthume d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 180/240 -
#167
“Beren”. Een bronzen groep in de geest van P.J. Mène.
“Ours”. Groupe en bronze d’après P.J. Mène.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#591
“Moeder en kind”. Een gestileerd bronzen beeld.
“Mère et enfant”. Sculpture stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300/350 -
#621
“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180/240 -
#301
“De kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Sculpture en bois à visage en os.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#603
Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.
Bouddha tibétain en bronze doré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200/1500 -
#803
“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#773Jozef KetsPeriod: 1932 - 2010
Een gesculpteerde Christus van olijfhout. Gesigneerd en gedateerd 1970.
Christ en bois d’olivier sculpté. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#482Herman GeluyckensPeriod: °1949
“Ruiter te paard”. Wascokrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Chevalier à cheval”. Wasco sur papier. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#406
Een gesculpteerde armstoel, versierd met barokke motieven en bekleed met antiek tapisserie.
Fauteuil sculpté décoré de motifs baroques et recouvert de tapisserie ancienne.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#315
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen rookkwarts van +- 2 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un quartz fumé taille briolette de + - 2 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 300/400 -
#640Tissot
Een kleine antieke dameshorloge in 18 karaats geelgouden kast.
Petite montre à bracelet ancienne à boîtier en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#622
Een XIXe eeuwse talpa kolbak van de Belgische artillerie.
Bonnet à poil taupe de l’artillerie belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#123
Een driedelig schouwstel van kobaltblauw porselein en messing, versierd met vergulde decors in de stijl van het Sèvresporselein.
Garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et laiton aux décors dorés dans le goût des porcelaines de Sèvres.No longer availableDim. h: 43 & 33 cmEstimate: € 80/120 -
#380
Een lotje zilver waaronder twee paar oorbellen, twee kettingen waarvan één met hanger, een kruisje en een speld.
Beaucoup d'argent comprenant deux paires de boucles d'oreilles, deux colliers, un avec pendentif, une croix et une épingle.No longer availableDim. 19,14 gEstimate: € 50/100 -
#620
Een zilveren ring en ketting met hanger.
Bague en argent et chaîne au pendentif.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#311Ceramber
Een keramische vaas naar een ontwerp van Martin-Consuegra. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique d’après un dessin de Martin-Consuegra. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80/120 -
#752
Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.
Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.No longer availableDim. 218 x 111 cmEstimate: € 120/200 -
#616
Een lot Belgische zadeldecoraties, waarbij één van het medische korps
Lot de décorations de selle belges dont une du corps médical.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#193
“Kersticoon”. Russische icoon laat XVIIde eeuw.
“Icône de Noël”. Icône russe, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 39 x 30,5 cmEstimate: € 1900/2000