Similar lots by type
-
#701
Een concentrische bal van gesculpteerd ivoor met een decor van draken.
Boules concentriques en ivoire sculpté à décor de dragons.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#468
Een oude wijze en een dame van gesculpteerd ivoor op houten voetstukjes. Chinees werk.
Vieux sage et une femme en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100/120 -
#713
Een paar pillendoosjes van been en een kleine ivoren snuffbottle. Chinees werk.
Paire de boîtes à pilules en os et un petit flacon à parfum en ivoire. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#697
Een paar ivoren opiumflesjes, versierd met erotische scènes in het decor.
Paire de flacons à parfum en ivoire aux décors érotiques.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#717
Een erotische netsuke van gesculpteerd fruithout. Onderaan gesigneerd.
Netsuke érotique en bois fruitier sculpté. Signé sous la base.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 50/80 -
#740Ecuador
Archeologische objecten: gewichten van hout gebruikt bij het weven. Ter plaatse aangekocht.
Objets archéologiques: des poids en bois utilisés au tissage. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#982
Een serveerwagentje van gesculpteerd eikenhout met afneembaar dienblad.
Charrette de service en chêne sculpté. Tablette amovible.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#901Stein
Een bierpul van beige steengoed met tinnen deksel en op de buik een tinnen fries met de twaalf apostelen. Onderaan gemerkt Gerzit (1960-1990).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30/40 -
#1095
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule anglaise en chêne. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#533Erica Chaffaert
“Kreet van de woestijn”. Twee hoofden en een buste van meerkleurig aardewerk en plaaster. Gesigneerd.
“Cri du désert”. Deux têtes et un buste en faïence et plâtre polychrome. Signés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#200
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1500/1700 -
#704Maurice Potier
“Lezende dame op bank”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994 op verso.
“Liseuse sur un banc”. Huile sur toile. Signée et datée 1994 au verso.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#253
Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.
Suite de quatre verres à thé en verre et argent. Union Soviétique.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#287
Een mahoniehouten likeurkeldertje, versierd met geelkoperen inlegwerk en met monogram ‘RT’.
Cave à liqueur en acajou décorée d’incrustations de cuivre. Monogramme RT.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#829Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Havenscène”. Ets. Gesigneerd. en genummerd 24/100 buiten de plaat.
“Vue de port”. Eau-forte. Signée et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100