Similar lots by type
-
#976
Een schaaktafel met blad van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table échiquier à tablette en marbre multicolore. Pied en fonte noircie.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#566
Een commode en tombeau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een marmeren blad.
Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV aux montures en bronze et à tablette en marbre.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 400/600 -
#1016
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#583
Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600/800 -
#1075
“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#945
Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50/80 -
#227
“Arts”. Een beeld van donkergepatineerd zamak naar een werk van Arthur Waagen. Restauratie aan het beeldje op de knie van de kunstenaar.
“Arts”. Sculpture en régule à patine foncée d’après une oeuvre de Arthur Waagen. Restauration à la statuette sur le genou de l’artiste.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#211Cormann & Cie.
Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#1110
Een tafeltje van grijs marmer met een rond blad.
Petite table en marbre gris à tablette ronde.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#181
Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400/600 -
#970
Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/300 -
#188
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#965
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#636
Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150/250 -
#979
Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#994
Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/180 -
#1103
Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.
Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 120/200 -
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400/450 -
#846
Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80 -
#246
Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200/400 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160/200 -
#964
Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300/400 -
#989
“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/75
Other lots in this auction
-
#308
Een driedelig klokstel van roze marmer en arduin, versierd met koperbeslag met een bloemenmotief. Tijdperk art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre rose et pierre de taille décorée de fleurs en cuivre repoussé. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#884
Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.
Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#9Ev. Cardinal
“Katin met kittens”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1933.
“Chat et chatons”. Huile sur panneau. Signé et au verso daté 1933.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#205
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 1700/1800 -
#593
Een dekselschaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een draak en een vogel in een ronde cartouche op een gele achtergrond.
Un plat en porcelaine de Chine multicolore avec un décor de dragon et d’un oiseau sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 250/300 -
#117
“Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.
“Paysanne et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#561
Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#986
Een paar piëdestals van gesculpteerd hout, het blad versierd met een ingelegd decor van bladeren.
Paire de piédestaux en bois sculpté, la tablette décorée de feuilles incrustées.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 120/200 -
#739
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages dans un intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#511
Een Chinese ‘foodbox’ van schors. XIXe eeuw.
Boîte à provisions chinoise en raphia. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#262A. J. Laenen
“Impressie uit Spanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1998.
“Impression d’Espagne”. Huile sur panneau. Signé et daté 1998.No longer availableDim. 43,5 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#935
Een vaas van Chinees porselein met een decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
Vase en parcelaine de Chine à décor d’oiseaux du paradis. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/140