Similar lots by type
-
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#572Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.
”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#249J.J. Toulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#644M. Holstein - De Vos“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#729Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200 / 260 -
#722Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#313Louis Van Hoozele“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#732A. Steel“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#222Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664J.J. Toulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 160 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#242G. Lor“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 130 -
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#742Paul Leduc“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#189Fréderic Mommen“Riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#719Verdonk“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#542M. Pouret“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#184Charles (?) Lebon“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400 / 600 -
#174G. Vander Cammen“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#139Julien CelosPeriod: 1884-1953“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vues de ville”. Triptyque à eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 145 x 58 cm (40 x 35 cm) x 3Estimate: € 300 / 360 -
#652Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.No longer availableDim. Ø: 12,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#833Een ronde theetafel van gefineerd hout, , versierd met bloemenmarquetterie en met een lade in de gordel.
Une table à thé ronde en bois de placage, avec un tiroir dans la ceinture et décorée de marqueterie à fleurs.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#299Victor Hulot“Mer miroitante à Biaritz.” Olieverf op doek. Vlaamse school. Gesigneerd.
“Mer miroitante à Biaritz”. Huile sur toile. Ecole flamande. Signée.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 300 / 360 -
#838Drie gemarquetteerde bijzettafeltjes, waarbij het kleinste als muziekdoos. Het laatste met beschadigde scharniertjes.
Trois petites tables de gigogne avec décoration de marquetterie, dont la plus petite table est une boîte à musique, mais des charnières endommagées.No longer availableDim. b: 65, 50 & 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#124René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Winters dorpszicht met boer en trekpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village en hiver au paysan et deux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 95 cmEstimate: € 80 / 100 -
#495Een theeservies van Chinees porselein voor vier personen met een blauw op wit decor van bloemen en versierd met vlindervleugels. Enkele kleine beschadigingen.
Un service à thé en porcelaine de Chine pour quatre personnes, décor bleu sur blanc de fleurs et papillons. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#624“Vleeshuis” en “Burchtgracht”. Een paar glasramen, omstreeks 1900.
”Vleeshuis” et “Burchtgracht”. Deux vitraux, +- 1900.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#253Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en een engeltje met een bloemenmand.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et d’un angelot au panier de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163OrpheusEen recente houten muziekdoos met fijn binnenwerk. Speelt twee muziekstukken. In origineel etui. Japan.
Boîte à musique récente en bois. Intérieur de qualité à deux mélodies. Dans l’étui d’origine. Travail japonais.No longer availableDim. 33 x 20 x 10 cmEstimate: € 240 / 280 -
#21Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.
Ancienne pipe aux montures en argent. Petit couvercle manque.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#15Drie halssnoeren en een armband van bewerkt ivoor. Afrikaans en oosters werk, eerste helft XXste eeuw.
Trois colliers et un bracelet en ivoire sculptée. Travail africain et oriental, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60

