Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.

“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.

Lady Justice . Une sculpture en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2710200227.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #611

    Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.

    Une statue de bronze moderne d'après un exemple du cubisme.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #622

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.

    Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694

    Een paar houten bustes met houten halssnoeren.

    Paire de bustes aux colliers en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #183

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #583

    “Acala”. Een bronzen beeld.

    Acala . Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #212

    Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.

    Cerf en bronze sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #243

    Een lopende leeuwin van donkergepatineerd op zwart marmeren sokkel.

    Une lionne marchant à patine sombre sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #238

    Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.

    Une paire de serre-livres lionne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 23 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #208

    “Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.

    Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #578

    “Hond bij een stronk”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel naar een werk van Emmanuel Frémiet. Met Parijse garantiestempel.

    Chien près d’une bûche. Statuette en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre d’Emmanuel Frémiet. Avec cachet de Paris.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #613

    “Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.

    Garçon à la coquille. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #217

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #218

    “Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.

    Danseur . Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge et noir, d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #607

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #571
    Antoine Barye
    Period: 1796 - 1875

    “Adelaarskop”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gesigneerd. Postume geut.

    Tête d’aigle. Statue en bronze sur socle en pierre de taille. Signée. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #591

    Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.

    Un Bouddha en bronze décoré de perles.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #203

    “Jonge vrouw met duif”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk. Met Franse garantiestempel.

    Jeune femme au pigeon. Sculpture en bronze sur base en marbre. Avec cachet français.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #588

    “Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.

    “Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.
    No longer available
    Dim. h: 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #597

    Een zittende wijze met griffel van brons.

    Un sage assis avec une sépulture en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #339

    “Een donkergepatineerde plaasteren jongenshoofd.

    Tête de garçon en plâtre à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213

    Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.

    Cerf en bronze sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #228

    “Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk, naar een werk van Chiparus.

    Danseuse. Sculpture sur socle en marbre d’après Demeter Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #593

    Bronzen carrouselpaard.

    Cheval de carrousel en bronze.
    No longer available
    Dim. 130 x 120 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #621

    “Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.

    Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #731

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #657

    Twee schelpen van meerkleurig Muranoglas.

    Deux coquilles en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #465

    Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.

    Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris. Frétel en forme de chien de pho.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #472

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd C.S.

    Vue de ferme . Huile sur panneau. Monogrammé C.S.
    No longer available
    Dim. 10 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #742

    Een klasseerkastje met rolluikje.

    Un meuble de classement avec volet roulant.
    No longer available
    Dim. 60 x 64 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #518

    Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #552

    “Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘V.D.B.’ en gedateerd ‘73.

    Composition moderne. Huile sur toile. Monogrammé V.D.B. et daté ‘73.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 49 / 50
  • #673

    Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.

    Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #411
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met bordeauxrode ruitmotieven. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé avec des motifs de losanges bordeaux. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een 18 karaats wit gouden ketting en hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een Australische parel van 11-12 mm. Met certificaat.

    Un collier et un pendentif en or blanc 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct. Et une perle australienne de 11-12 mm. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #539
    Theodor Van Ryswyck
    Period: 1811 - 1849

    “Paard”. Olieverf op paneel in impasto-techniek. Gesigneerd.

    Cheval. Huile sur panneau à technique impasto. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515

    Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.

    Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More