Similar lots by type
-
#532Leo BervoetsPeriod: 1892 - 1978
“Circus”. Pastel op papier. Toeschrijving op de verso.
“Cirque”. Pastel sur papier. Attribution au verso.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 150/200 -
#464
Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#769Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#792Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#449
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableDim. 25 x 22 cm -
#249Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982
“Portret van een oude dame”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait d’une vieille dame”. Lavis sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 120/160 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#92Charlie DelhauterPeriod: °1919
“La main du diable”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 600/700 -
#145
Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten oude slijp en briljant met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Bracelet en or jaune 14 K serti de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 250/350 -
#188
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250/350 -
#592
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#440Rosskopf & Cie.
Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.
Deux montres de gousset en métal argenté. Début du XXe siècle. L’une en état de marche, l’autre à réviser. Avec châtelaines. Nous ajoutons d’eux caisses de protection en métal.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50/60 -
#542
“Jansen & Janssen uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Dupont et Dupond du Lotus Bleu. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#318
Een presenteerkader met twintig Belgische geldstukken van 50 centimes tot 250 Frank.
Cadre de présentation contenant vingt pièces de monnaie belges de 50 centimes à 250 francs.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 20/30 -
#137
Kleine barokke tapisserie met voorstelling van engeltjes en guirlandes. Begin XVIIIde eeuw (slijtage).
Petite tapisserie baroque représentant des angelots et des guirlandes. Début du XVIIIe siècle (usures).No longer availableDim. 90 x 190 cmEstimate: € 200/240 -
#549
“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#357
Twee rieten vissersmanden met draagriem.
Deux corbeilles de pêcheur en osier, avec ceintures.No longer availableDim. h: 20 en 18 cmEstimate: € 40/60 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +/- 3,35 ct. Color J/K, VS.
Bague en or blanc 18 K sertie d’un solitaire de ± 3,35 ct. Couleur J/K, VS.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 10000/15000 -
#121‘Must’ de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140/200