Other lots by Delvaux
Similar lots by type
-
#59Een lot van dertien losse XIXe eeuwse gravures, waaronder zes voorstellingen uit de Franse revolutie en vier werken van Willem Linnig Junior
Un lot de gravures, 13 pièces, XIXième siècle, dont six représentant la Révolution Française et quatre oeuvres de Willem Linnig Junior.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#429Twee etsen door Romain Malfliet.
Deux eaux-fortes par Romain Malfiet.No longer availableDim. 21 x 26 & 12 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 118/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numéroté 118/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#414Een lot van vier moderne werken, waarbij twee lithografieën, gesigneerd ‘Verhaeghe’, genummerd op 35 exemplaren en gedateerd ‘72.
Un lot de quatre oeuvres modernes, dont deux lithographies signées ‘Verhaeghe’, numérotées sur 35 exemplaires et datées ‘72.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#24Een lot van drie grafische werken:- Julien Celos: “Besneeuwd straatje te Brugge”- Alphonse Mora: “Vrouw met kap”. Genummerd 3/12.- Julien Severin: “Zicht op Diest”. Genummerd 48/150
Un lot de trois oeuvres graphiques:- Julien Celos: “Ruelle de Bruges sous la neige”- Alphonse Mora: “Femme au capuchon”. Numérotée 3/12.- Julien Severin: “Vue de Diest”. Numérotée 48/150No longer availableDim. 27.5 x 37 cm & 20.5 x 17.5 cm & 48 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#2Een reeks van vier met de hand ingekleurde gravures met Franse zeeslagen uit de reeks ‘France maritime’. Begin XIXe eeuw.
Une série de quatre gravures en couleurs peints à la main représentant une bataille navale français - ‘France Maritime’. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 15,5 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#302“The Sampler” & “Serenity”. Twee zeefdrukken naar werken van Campbell Taylor. Engeland, jaren ‘30. In indrukwekkende kaders, maar met beschadigingen.
”The sampler” & “Serenity”. Deux sérigraphies d’après des oeuvres de Campbell Taylor. Angleterre, années ‘30. Encadrements impressionnants, mais quelques dégâts.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#699“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1985 buiten de plaat.
“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Litho. Signée et datée 1985 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#89“Romances bij het water”. Een paar litho’s op textiel. XIXde eeuw.
”Romances auprès de l’eau”. Quelques lithographies sur textile. XIXième siècle.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 121/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 121/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#432Een serie van drie etsen door Theo De Wilde.
Une série de trois eaux-fortes par Theo De Wilde.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#792Een lot van 33 filmaffiches, waarvan drie ingekaderd.
Lot de 33 affiches de cinéma dont trois encadrées.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 160 / 200 -
#764Guido VanderheydenTwee kleurenlitho’s met Japanse theatermaskers. Beide gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 2000.
Deux lithographies en couleurs représentant des maques de théâtre. Signées hors planche et datées 2000.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#552Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 111/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 111/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#284“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 67/150 buiten de plaat.
“Green head”. Sérigraphie. Signée et numérotée 67/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 230 / 280 -
#562Corneille“Vrouw met kat en vogel”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 113/150 buiten de plaat.
“Femme, chat et oiseau”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 113/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#709Arend HendriksPeriod: 1901 - 1951“Interieur van de St. Bavokerk te Haarlem”.
Intérieur de l’Eglise Saint-Bavon à Harlem.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#769Guido Vanderheyden“Profiel van een man”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd op tien exemplaren en gedateerd 2005 & 2007 buiten de plaat.
“Profil d’un homme”. Deux eaux-fortes signées, numérotées sur dix exemplaires et datées 2005 et 2007 hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 15 & 24,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#349“L’événement au bal” & “Les confidences”. Twee Franse gravures. We voegen er een herdruk van een gravure betreffende de Antwerpse kathedraal aan toe.
”L’événement au bal” & “ Les confidences”. Deux gravures françaises. Nous ajoutons une réimpression d’une gravure - la cathédrale d’Anvers.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#411Een serveerwagentje met een glazen blad met onderaan een oude prent met een jachttafereel. Medio XXe eeuw.
Un chariot de service avec un plateau en verre, et en dessous une ancienne illustration d’une scène de chasse. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 73 x 80 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de rubis ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 850 / 950 -
#139Blanche Tétard“Damesportret”. Pastel op papier. Franse School, XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Pastel sur papier. Ecole française, XIXième siècle.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 160 / 280 -
#727Een lot van 50 Franstalige boeken met betrekking tot kunst, waarbij voornamelijk schilderkunst.
Lot de 50 livres francophones traitant sur les arts, surtout la peinture.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#166Een eikenhouten linnenkast met twee gemoulureerde deuren, geflankeerd door gedraaide zuiltjes. De in de middelste stijl een verwerkt XVIIe eeuws meubelelement in de vorm van een herdersvrouw.
Une armoire à linge en chêne avec deux portes moulures, flanquées de colonnes torsadées. Le montant central présente un élément plus ancien en forme de bergère.No longer availableDim. 180 x 170 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een druppelvormige robijn van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis en forme de larme de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#129Belgische School“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#778Een lot groen kristal, bestaande uit een karafje, met vijf bijpassende glaasjes op kleurloze voet. We voegen er drie afwijkende modelletjes aan toe.
Lot de cristal vert comprenant un carafon, deux gouttes assorties sur pieds incolores. Nous ajoutons trois modèles différents.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#123Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 250 / 400 -
#824Een klein rechthoekig bijzettafeltje met gedraaide pootjes.
Petite table d’appoint rectangulaire aux pieds tournés à étranglements.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#362Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50 / 70

