Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouwelijk naakt met rat” Een erotische netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

“Vrouwelijk naakt met rat” Een erotische netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

“Nu feminin au rat”. Netsuké érotique en ivoire sculpté. Marque sous la base.
Dim. l: 6 cm
SKU: 1403170521.
Categories: Aziatisch, ivoor.
Auction day: 15 March 2017 19:00
Catalogue #521
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #606

    Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.

    Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 182 x 102 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #599

    Een cylilndrische vaas met famille rose decor van personages in een prieel. Onderaan gemerkt: “Qianlong Nian Zhi”.

    Vase cylindrique à décor famille rose de personnages dans une véranda. Marque sous la base en rouge sous couverte: “Qianlong Nian Zhi”.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1016

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.

    Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #910

    Twee kleine bordjes van Chinees porselein met famille rosedecors, waarbij één capucine met een haan en het andere met bloemen. XVIIIe eeuw.

    Deux petites assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose, l’une capucine au coq, l’autre aux fleurs. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 11,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #589

    Een vaas met famille rose decor van personages in een uitsparing. Onderaan met rood zegelmerk “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in een dubbel vierkant in rood onder glazuur.

    Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans une cartouche. Marque sigillaire “Da Qing Qianlong Nian Zhi” dans un double carré en rouge sous couverte sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #935

    Een vaas van Chinees porselein met een decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.

    Vase en parcelaine de Chine à décor d’oiseaux du paradis. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #911

    Een miniatuur kaststelletje, bestaande uit drie vaasjes van meerkleurig porselein met een bloemendecor. Eéntje met randschilfer. Tijdperk Qianlong.

    Garniture de cheminée miniature en porcelaine comprenant trois petits vases polychromes à décor de fleurs. Un éclat. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #616

    Een tweedelige Japanse kast van donkergelakt cederhout met twee keer twee schuifdeuren.

    Meuble japonais à deux corps en bois de cèdre à patine foncée ouvrant à deux fois deux portes glissantes.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #602

    Een vaas met famille rose decor met personages in een uitsparing. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in rood onder glazuur.

    Vase à décor famille rose aux personnages dans une cartouche. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” en rouge sous couverte.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #900

    Een kommetje met deksel en een kopje met onderschoteltje van capucineporselein met een decor van bloemen. Tijdperk Qianlong. Gaaf.

    Crémier couvert, tasse et soucoupe en porcelaine de Chine à décor capucine aux fleurs famille rose dans des cartouches. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #583

    Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.

    Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.
    No longer available
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #905

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een vaasje met een decor van personages in een tuin, drie miniatuur kalebasvaasjes en een miniatuur jardinière. De eerste en de laatste gemerkt met stempel. XIXe eeuw.

    Lot de porcelaines de Chine bleue et blanche comprenant un vase à décor de personnages dans un jardin, trois vases miniatures et une jardinière miniature. Le premier et la dernière avec marque sigillaire sous la base. Fin XVIIIe ou XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12; 7 & 4 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #927

    Twee kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein met verschillende decors. XVIIIe eeuw. Eéntje gerestaureerd.

    Deux tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors divers. XVIIIe siècle. Une pièce restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #942

    Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.

    Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #917

    Zes bordjes en een kopje van meerkleurig porselein van de Compagnie des Indes. Kopje met haarscheur.

    Six soucoupes et une tasse en porcelaine polychrome de la Compagnie des Indes. Cheveu à la tasse.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #930

    Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.

    Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #939

    Een kopje met onderbordje en drie andere bordjes van blauw en wit Chinees porselein, waarbij er twee een paar vormen. Tijdperk Qianlong.

    Tasse et soucoupe et trois petites assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux formant une paire. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een fish tank van Chinees porselein met een decor van personages. Binnenin een goudvis. Onderaan gemerkt: “Qianlong Nian Zhi”.

    Aquarium en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. L’intérieur au poisson rouge. Marque “Qianlong Nian Zhi” sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #636

    Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.

    Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #586

    Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.

    Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #609

    Een paar vazen van Chinees porselein. Decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marques sous les bases: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #604

    Een paar famille noire vazen met rechthoekige doorsnede en met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases à section carrée en porcelaine de Chine à décor famille noire de personnages dans un intérieur. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 58,5 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #924

    Een lot van vijf kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.

    Lot de cinq tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #940

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een Canton decor. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor du Canton. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #646

    Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.

    Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #742

    Drie porseleinen flesjes met een meerkleurig bloemendecor. Enkele schilfers. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Trois flacons en porcelaine à décor polychrome de fleurs. Quelques éclats. Travail chinois, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #983

    Een zittend echtpaar van gepolychromeerd hout. Javaans werk.

    Couple assis en bois polychrome. Travail javanais.
    No longer available
    Dim. H: 63 en 53 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #267
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.

    “Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 53,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #931

    Een tafelklokje van geelkoper en cloisonné met een handgeschilderde afbeelding van een schommelende dame op geëmailleerde plaquettes.

    Pendule à colonnes en laiton et cloisonné à plaquettes en émail peintes à la main.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #645
    Mongolie

    Negen verzilverd metalen knopen voor de traditionele klederdracht en een afgietsel van een munt.

    Neuf boutons argentés pour habits traditionnels et une pièce de monnaie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #339
    A. Van Horenbeeck

    “Zicht op het stadhuis van Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘93.

    “Vue de l’Hôtel de Ville de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘93.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #509
    Bruno Delvigne
    Period: °1948

    “Bergdorp” & “Landschap met luchtballonnen”. Aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    “Village montagnard” et “Paysage aux montgolfières”. Aquarelles sur papier. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #271

    Twee dekselvazen van blauw en wit aardewerk in Lodewijk XV-stijl met een fluit spelende schaapherder in het decor. Kleine herstelling. Einde XVIIIe eeuw.

    Deux vases couverts en faïence bleue et blanche de style Louis XV à décor d’un joueur de flûte. Petite réparation. Fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #699

    Serie van 5 ingelijste en ingekleurde gravures met militaire acties van Friedrich der Große.

    Suite de 5 gravures encadrées en couleurs, représentant des actions militaires par Friedrich der Große.
    No longer available
    Dim. 9 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #460
    Mali

    Drie verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen en koper.

    Trois colliers sertis de pierres sémi-précieuses et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #456

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 317 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More