Similar lots by type
-
#577
Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400/600 -
#736
Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.
Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 140/200 -
#188
Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.
Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/200 -
#622Richard K. Kron
Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#608
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#699
“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#251
“Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.
“Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/280 -
#620
“Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.
Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/180 -
#145Chanel No 5 en No 19.
Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.
Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#155Valentino en Arpège
“Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.
“Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#575
Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500/700 -
#607
Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.
Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.No longer availableDim. 144 x 75 cmEstimate: € 30/50 -
#578
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#552
“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“L’aviation”. Une statue en bronze patinée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#809
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/220 -
#486
Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.
Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200/240 -
#684
“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#234
Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800/1200 -
#217
Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600/2800 -
#808
Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 260/300 -
#265Olivier Strelli en Naomi Campbell
Twee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.
Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves RocherNo longer availableEstimate: € 50/100 -
#233
“Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200/300 -
#619
Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.
Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.No longer availableDim. h: 91 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#564
“Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.
“Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#415
Twee verschillende piëdestals, waarvan één van gesculpteerd en één van witgepatineerd hout. De eerste met rood marmeren blad en één met twee glazen blaadjes.
Deux piédestaux dont un sculpté et avec tablette en marbre rouge, l’autre patiné blanc à deux tablettes en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#268
“Jongen”. Een beeldje van latoen op pijpaarde.
“Garçon”. Statuette en laiton sur terre de pipe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#671
Een lot van drie Zuid-Amerikaanse beeldjes van terracotta.
Lot de trois statuettes sud-américaines en terre cuite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#16
Een XIXe eeuwse scheepskoffer van de HMS Kingston met op de zijpanelen ‘VR’ voor ‘Victoria Regina’ en ‘God save the Queen’. 1842.
Un coffre marin HMS Kingston avec gravures - “VR” pour Victoria Regina et “ God save the queen”. 1842.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#485
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#334
“Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.
“Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#73
Een vaas van Imariporselein met koperen montuur en voet. XIXe eeuw.
Vase en porcelaine d’Imari à monture et base en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#90
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 750/850 -
#357
Een boek over M. I. Hummel. 1990.
Livre traitant M.I. Hummel. 1990.No longer availableEstimate: € 24/28 -
#177
Een paar aardewerken vazen met sang-de-boeufglazuur.
Paire de vases en faïence à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#419
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#741
Een lot van vier bronzen tempelleeuwen.
Lot de quatre lions de temple en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80