#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#689Een rijkelijk gebeeldhouwd notenhouten buffetje met een klapblad bovenaan, twee deuren versierd met heraldische leeuwen, waarachter één verborgen lade. Kariathiden op de stijlen en versierde zijden. Einde XIXde eeuw.
A richly carved walnut sideboard with a hinged top, two doors adorned with heraldic lions, behind which is a hidden drawer. Caryatids on the columns and decorated sides. Late 19th century.No longer availableDim. 80 x 100 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#427Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.No longer availableDim. 72 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#341Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#386Een paar Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#686Een handgeknoopt Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 185 x 64cmEstimate: € 40 / 60