#34Julien Schaeverbeke‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#6Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.
A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.No longer availableDim. 76 x 110 x 71cmEstimate: € 40 / 60 -
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#586Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#377Een lot toeristische beeldjes, Afrikaanse en Chinese beeldjes, waaronder 5 miniaturen met kleine gebreken.
A collection of tourist figurines, including African and Chinese figurines, 5 of which have minor flaws.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#657Lladro‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
An Indian wooden coffee table with a trapezoid-shaped top on 3 legs. Adorned with metal strips and sculpted details in the decor.No longer availableDim. 42 x 82cmEstimate: € 80 / 120