#559BeloutsjEen handgeknoopt Oosters zadeldeken.
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 188 x 93cmEstimate: € 40 / 50 -
#60Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een parel.
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#48Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
#469Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Twee figuren”. Een schilderij, olieverf op boek.
#498NAPAKOEen vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
#413Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#558Een donker eikenhouten staande klok met vergulde klepel en gewichten.
#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#285Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#246Een eikenhouten tafel, verlengstukken manco. Fraai gesculpteerde voet versierd met 2 honden, vos en hert.
An oak table, missing extension pieces. Beautifully sculpted foot decorated with 2 dogs, a fox, and a deer.No longer availableDim. 72 x 130 x 116cmEstimate: € 150 / 200