Other lots by Ciparisse
#444Michel CiparissePeriod: °1941“Liggend naakt”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#454Michel CiparissePeriod: °1941“Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 44 x 29 cmEstimate: € 40 / 60
“Nu couché”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 140