Similar lots by type
-
#652Gerard LaenenPeriod: 1899 - 1980“Composities”. Een reeks van vijf grote en drie kleine tekeningen. Gemengde techniek op papier. Allen gesigneerd.
“Compositions”. Une série de cinq grands et trois petits dessins. Technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 39 x 29 & 29 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#494Mariette Coeyen“Zicht op een winkel te Les Vans”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Vue d’un magasin aux Vans”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 2010.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1009“Naakt”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd links bovenaan.
“Nu”. Pastel sur papier. Illisiblement signé en haut à gauche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292Tasuke Yokouchi“Vissershaven bij zonsopgang” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Port de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#549Jeanne PortenartPeriod: 1911 - 1992“Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#912Willem RoelofsPeriod: 1822 - 1897“Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.
“Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 X 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#602Eric KengenPeriod: °1952“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#654Jacques HervensPeriod: 1890 - 1928“Mannenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#729“Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#569Neyt“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#1032Millet“Werkende vrouwen”. Inkt op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Femmes au travail”. Encre de Chine sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#264W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639Perse“Dienares”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd links boven. XIXe eeuw.
“Servante”. Etude en crayon sur papier. Signé en haut à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#614Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#964Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#609Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#529“Bedelaar bij een ruïne”. Aquarel op papier.
“Mendiant près d’une ruine”.No longer availableDim. 31 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#944René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#942Victor DolphynPeriod: Diest, 1909 - Antwerpen 1992“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#199Eugène Van Mieghem“Mannelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrameerd. Glas te vervangen.
“Nu masculin”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre du cadre à remplacer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 650 / 800 -
#544“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#754Jean Minne“Le Presbytère”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Le Presbytère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#1080Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#821Een houten wandklokje met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee deels vergulde zuiltjes. XIXe eeuw.
Petite pendule murale à cadran émaillé flanqué de deux colonnettes partiellement dorées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#599“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448Giorgio ArmaniVijftien dezelfde fotoalbums.
Quinze albums à photographies identiques.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#249Armand De Weerdt“Zicht op Bretagne.” Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vue de Bretagne”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#360Pelzen PeetersEen mantel van astrakan.
Manteau en fourrure d’Astrakan.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#708Een eikenhouten commode met twee paneeldeuren in een gebogen front. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à deux portes pleines et à front galbé. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 200 / 300 -
#138Een damesbuste op pilaar van steengoed met een okerkleurig patina.
Buste de dame sur une colonne en grès à patine ocre.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 100 / 180 -
#92Twee decoraties. “De veteranen van Albert I”. 1909-1934.
Deux décorations. “Les vétérans d’Albert I”. 1909-1934.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#502E. Bolle“Schepen”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘77.
“Bateaux”. Deux peintures en huile sur toile. Les deux signées et datées ‘77.No longer availableDim. 38 x 48 & 46 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#782Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#543Een Chinees halsvaasje van eierschaalporselein met een famille-rosedecor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Recent werk.
Petit vase à long col en porcelaine de Chine coquille d’oeuf à décor famille rose de fleurs et de dragons. Marque sous la base. Travail récent.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200

