Other lots in this auction
-
#733Bonn
Een jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#329Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Landschap te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Paysage à Schilde”. Fusain sur papier. Signé et daté 1966.No longer availableDim. 21,5 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#755
Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#675
Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#818
Een lot van zes verschillende eivormige dekseldoosjes met messingen monturen. Onderaan gemerkt ‘Limoges’.
Un lot de six petites boîtes en forme d’oeuf différentes, montures en laiton. Marque ‘Limoges’ sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#523
“Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.
“Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#482Rooj
“Compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
“Composition”. Huile sur carton. Signé et daté ‘58.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 140 -
#410
Een houten muziekstaander met gedraaide spijlen.
Un porte-musique en bois aux barres tournées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 60 / 100 -
#815
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#706
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#261
Een lot van drie vintage handtassen. Slijtage.
Un lot de trois sacs à main vintage. Usures.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#360
Een 18 karaats wit gouden kruisje bezet met diamantjes oude slijp. We voegen er een armbandje en twee verschillende ringen van 18 karaats wit en geel goud aan toe.
Une petite croix en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille. Nous ajoutons un bracelet et deux bagues en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150 / 200