Similar lots by type
-
#456
Art deco salontafel van gefineerd notenhout.
Table basse art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 57,5 x Ø 80 cmEstimate: € 230/250 -
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
Une table ronde en bois avec pied central.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100 -
#294
Een rechthoekige vintage salontafel van licht hout. Vier poten met kruisverbinding in H. Scandinavië, jaren vijftig.
Une table basse vintage rectangulaire en bois clair. Quatre pieds avec entretoise en H. Scandinavie, années cinquante.No longer availableDim. 50 x 149 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#314
Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.
Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40/60 -
#226
Een eikenhouten trogkast.
Coffre à deux portes en chêne.No longer availableDim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200 -
#656
Een eikenhouten armstoel met gestoken rugleuning. Engeland, XVIIde eeuw. Kleine letsels.
Fauteuil en chêne à dossier sculpté. Angleterre, XVIIe siècle. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80/100 -
#296
Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.
Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.No longer availableDim. h47 x b81 x l42Estimate: € 60/80 -
#176
Een tweedelige eikenhouten bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier beglaasde deuren met latwerk. Engeland, Georgian stijl.
Bibliothèque en chêne en deux parties avec quatre portes à panneaux en bas et quatre portes vitrées à croisillons en haut. Angleterre, style géorgien.No longer availableDim. 210 x 159 cmEstimate: € 200/300 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#6
Barokke verguld houten kerkkandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Bougeoir d'église baroque en bois doré, monté sur électricité.No longer availableDim. H. 134 cmEstimate: € 100/120 -
#616
Een mahoniehouten ladenkastje met vijf laden met messingen trekkers en met een ingewerkt marmeren blad. Engeland, einde XIXde eeuw.
Commode en acajou à cinq tiroirs avec anses en laiton et dessus en marbre incorporé. Angleterre, fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 69 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#486
Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330/350 -
#186
Eikenhouten tweedeurkast. Mooie paneeldeuren met barok lijstwerk. Duitsland, begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en chêne. Belles portes à panneaux avec moulures baroques. Allemagne, début XIXème siècle.No longer availableDim. 195x62x200 cmEstimate: € 200/300 -
#596
Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#599
Een grote regulateur met mooi versierde notenhouten kast. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
Un grand régulateur avec un boîtier en noyer joliment décoré. Cadran émail blanc avec chiffres romains. Complet et en état de marche.No longer availableDim. H. 130 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.No longer availableDim. h 166,5 x b 59 cmEstimate: € 230/250 -
#556
Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300/340 -
#336Thonet
Een serie van zes pubstoelen van stoomgebogen hout, drie met beklede rug, drie met open rug. Zittingen bekleed met similileder. Gemerkt. Op aanvraag zijn er nog heel wat meer te verkrijgen.
Une série de six chaises de pub en bois courbé à la vapeur, trois à dossier rembourré, trois à dossier ouvert. Sièges recouverts de simili cuir. Marquées. Beaucoup d'autres sont disponibles sur demande.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#496
Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.
Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.No longer availableDim. h79cm x Ø88,5cmEstimate: € 250/300 -
#466
Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.
Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 61 x Ø 60 cmEstimate: € 330/350 -
#476
Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.
Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 58,5 x Ø 59,5 cmEstimate: € 330/350 -
#436
4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit.19e eeuws.
4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.No longer availableDim. h112cm x b45cm x d42,5cmEstimate: € 120/200 -
#650
Tafeltje met 2 laden in de gordel.
Table avec 2 tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 102x52x74 cmEstimate: € 100/120 -
#699
Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#96
Smeedijzeren kandelaar met getorste stang. Omstreeks 1600.
Bougeoir en fer forgé à tige torsadée. Vers 1600.No longer availableDim. H. 145 cmEstimate: € 600/1000 -
#494
“Polderlandschap “. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Paysage des polders". Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 300/350 -
#108
Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
Une coupe en cuivre richement décorée avec putto sur le couvercle. Avec poignées en forme de vigne.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120/180 -
#20
Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 200/250 -
#112Ingrid Geudens
“Natuurschoon.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Certificaat achteraan.
"Beauté naturelle." Aquarelle sur papier. Signé. Certificat au dos.No longer availableDim. h53,5 x 76cmEstimate: € 40/50 -
#639
Vier zwart gelakte paneeltjes met parelmoer ingelegd. Chinees werk.
Quatre panneaux laqués noirs avec incrustation de nacre. Travail chinois.No longer availableDim. 35 x 12 cm x 4Estimate: € 50/80 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700/800 -
#174Julien Van de VeegaetePeriod: 1886-1960
“Markttafereel”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Scène de marché", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h60cm xb50cmEstimate: € 175/200 -
#245
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 800/900 -
#346
Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 35/45 -
#576
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Afrikaans tafereel”, ets, gesigneerd, circa 1939.
« Scène africaine », gravure, signée, vers 1939.No longer availableDim. h14,5 x b10,5cmEstimate: € 55/65