Similar lots by type
-
#669
Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#762Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Asher”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 372/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Asher”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et numérotée 372/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180/240 -
#839Floris Jespers
“Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.
”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 50/80 -
#814
“Erotische voorstelling”. Ets. Gemonogrammeerd buiten de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.
”Représentation érotique”. Une eau-forte. Monogramme hors planche et attribuée à Félicien Rops.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180/240 -
#32
“Zogende moeder”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening: Armand Rassenfosse.
”Mère allaitant”. Une estampe en couleurs. Porte une signature: Armand Rassenfosse.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#702Salvador Dali
“Yin & Yang”. Een seriegrafie op zijde uit de reeks "Alchimie des Philosophes". Genummerd 1908/2000 en gedateerd 1989.
”Yin & Yang”. Une sérigraphie sur soie de la série “Alchimie des Philosophes”. Numérotée 1908/2000 et datée 1989.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#704
Een Japanse houtsnede uit de reeks “Zesendertig gezichten op Mt. Fuji naar Hokusai.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Trente-six vues sur le Mont Fuji et Hokusaï”.No longer availableDim. 24 x 33,5 cmEstimate: € 100/120 -
#824
Een lithografie met een zicht op Antwerpen naar een werk van Van Neste en twee oude Engelse prenten met scènes van de vossenjacht.
Une lithographie, vue sur Anvers, d’après une oeuvre par Van Neste, et deux anciennes estampes anglaises, scènes de chasse aux renards.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#382
“Arbeider”. Houtskool. Draagt een handtekening: Pierre Paulus en datum 1936.
”Ouvrier”. Fusain. Porte une signature: Pierre Paulus et daté 1936.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#884Sebregts
“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#742
“De zweetdoek van Veronica”. Een XVIIIe eeuwse gravure op textiel. Met zegel.
”Le Voile de Véronique”. Une gravure sur textile du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 40/60 -
#454Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Portaal (Kathedraal Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/50 buiten de plaat.
”Portail (Cathédrale d’Anvers)”. Une eau-forte. Signée et numérotée 6/50 hors planche.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#172W. H. Simmons
“Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.
”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 160/180 -
#474Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeves”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat. Eén proefdruk en het andere genummerd 43/75.
”Fermettes Campinoises”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche. Un essai et l’autre numérotée 43/75.No longer availableDim. 11,5 x 12 & 9,5 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#772
“Compositie”. Houtsnede. Gemonogrammeerd P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.
”Composition”. Une gravure sur bois. Monogramme P.J. Attribuée à Paul Joostens.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 25/50 -
#804Walter Swennen
Een ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 35/40 -
#654Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/220 -
#22Claes Pieter Berchem
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25/35 -
#422Marc Chagall
“Gezin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.
”Famille”. Une eau-forte en couleurs. Numérotée 9/30 hors planche et signée.No longer availableDim. 15 x 8,5 cmEstimate: € 100/140 -
#264Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.No longer availableDim. 56 x 26 cmEstimate: € 65/80 -
#42
“Menu”. Ets. Gemonogrammeerd in de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.
”Menu”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche et attribué à Felicien Rops.No longer availableDim. 19 x 11 cmEstimate: € 40/60 -
#4Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#352
“Les Belges Illustres”. 1844 (3 delen). En “Les Hommes Célèbres” (1 band).
”Les belges Illustres” . 1844 (3 volumes). “Les Hommes Célèbres”. (1 tôme).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#794
Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
Deux églomisés japonais aux scènes érotiques.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100/140 -
#515
Een XIXe eeuwse Chinese ‘food box’ van gevlochten riet en gesculpteerd bamboe. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Boîte à provisions chinoise du XIXe siècle en osier canné et bambou sculpté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#323
Een kistje van zwartgelakt hout, versierd met Boullemarquetterie van messing en schildpad en met bronsbeslag. Binnenin twee porseleinen flesjes en een dekseldoosje met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir, décoration de marqueterie Boulle en laiton et tortue, montures en bronze. Deux flacons en porcelaine et une petite boîte polychrome à l’intérieur du coffret.No longer availableDim. 17 x 30 x 18 cmEstimate: € 200/240 -
#386
Een serie van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl, waarbij één met afwijkende bekleding.
Une série de trois fauteuils, style Louis XV, dont une avec un revêtement différent des autres.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#183Louboutin
Een lederen avondtasje.
Un sac de soir Louboutin.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#423
Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#153
Drie landkaarten betreffende onze contreien. “Leodiensis Episcopatus.” & “Comitatus Flandriae” en een oude stadskaart van Gent.
Trois cartes de nos contrées: “Leodiensis Episcopatus” & “Comitatus Flandriae” et une ancienne carte de ville de Gand.No longer availableDim. ± 48 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#34Nick Andrews
Een gravure met begeleidende tekst. Niet ingelijst.
Une gravure avec texte. Non-encadrée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#17
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met een melkkannetje en suikerpot.
Un service à café et à thé en métal argenté, avec sucrier et pot à lait.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#819Alfred Ost
“Dorpelingen.” Een set van zes pentekeningen in één kader. Gesigneerd en gedateerd 20 11 XVIII.
”Villageois”. Un ensemble de six dessins, pointe sèche dans un cadre. Signé et daté 20 11 XVIII.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#607
Een Japanse Boeddha van gebeeldhouwd hout op vergulde troon.
Un Bouddha en bois sur un trône.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 300/340