Similar lots by type
-
#589Ch. Vandamme“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#627“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180 / 240 -
#752J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#959“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240 / 360 -
#622Pol. Lombard“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50 / 80 -
#269Huysmans“Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le verger”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#599“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#604Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#601Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220 / 260 -
#592Jan De BelderPeriod: °1953“Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.
“Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Eric KengenPeriod: °1952“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#1083HooverEen wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#969“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#1081La SommelièreEen grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120 / 180 -
#972“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#954Marcel VeldemanPeriod: °1936“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#1137Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#322Karl Blynckens (?)“Straat in een Zuid-Franse stad”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.B. en achteraan gesigneerd.
“Rue dans une ville du Midi”. Huile sur toile. Monogrammée C.B. et signée au verso.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1048SteinVier bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén in de vorm van een pater in een vat, gemerkt Gerzit (H. 18 cm). eén met een pater met bierkruik en met tekst “Wer viel Bier trinkt schläft gut, wer gut schläft sündigt nicht”, gemerkt MR (H. 17 cm). Eén met een guirlande en in een uitsparing de tekst “Wo Bier voll Kraft da braucht man keinen Rebensaft”. (H. 17 cm). Eén met personnages in uitsparingen, onderaan gemerkt Gerz (H. 16 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#887SteinEen bierpul van steengoed met tinnen deksel. Op de buik dansers in een wijngaard in crème op grijsgroen, boven en onderaan lichtbruin en beige. Commemoratieve tekst op het deksel. Onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach met kathedraal (1882-1931).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#30Jacob JensenEen roestvrijstalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#1124Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#252César De CockPeriod: 1823-1904“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableEstimate: € 1500 / 2500 -
#702Johannes KruijsenPeriod: 1874 - 1938“Zelfportret” & “Stilleven met bloemen”. Resp. Olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd.
“Autoportrait” et “Nature-morte aux fleurs”. Huile sur toile respectivement panneau. Signés.No longer availableDim. 48 x 39 & 46 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#237“Queen Victoria & Prince Albert”. Twee beeldjes van Staffordshire aardewerk. XIXe eeuw. Schade aan de neus van Victoria. We voegen er een Madonna met Kind van Brussels porselein aan toe.
“Queen Victoria and Prince Albert”. Deux statuettes en faïence de Staffordshire. XIXe siècle. Dégât au nez de Victoria. Nous ajoutons une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#701Een concentrische bal van gesculpteerd ivoor met een decor van draken.
Boules concentriques en ivoire sculpté à décor de dragons.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#840Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#978Een witgepatineerd bureau met twee spiegeldeurtjes in het opzet.
Bonheur du jour peint blanc. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à casiers et deux portes aux miroirs ovales.No longer availableEstimate: € 100 / 120

