Similar lots by type
-
#607
Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.
Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.No longer availableDim. 144 x 75 cmEstimate: € 30/50 -
#690
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie kruikjes van Boch, een vaas en een solifiore van Belgisch aardewerk en twee schalen van Bequet.
Lot de faïence polychrome comprenant trois cruches par Boch, un vase et un soliflore belges et deux plats par Béquet.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#234
Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800/1200 -
#620
“Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.
Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/180 -
#577
Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400/600 -
#759
Vijf verschillende vazen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. We voegen er een dekselvaas van Satsuma-aardewerk aan toe.
Cinq vases divers en faïence polychrome belge. Nous ajoutons une potiche en faïence de Satsuma.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#175A.M.C.
Lampetstel van zachte pasta.
Garniture de lavabo en pâte tendre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#188
Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.
Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/200 -
#622Richard K. Kron
Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#792
Een gevarieerd lot borden en schotels van aardewerk en porselein, waaronder een gedeeltelijk servies van Brussels porselein.
Lot d’assiettes et de plats en faïence et porcelaine dont un service partiel en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#699
“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#574
Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.
Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#684
“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#649
Een lot van drie aardewerken borden, waaronder een Grote XIXe eeuwse Delftse schotel en een Straatsburgs bord.
Lot de trois assiettes en faïence dont un grand plat de Delft du XIXe siècle et une assiette de Strasbourg.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#575
Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500/700 -
#619
Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.
Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.No longer availableDim. h: 91 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#774
Een lot van drie gedeeltelijke theeserviezen, een grote terrine en enkele schaaltjes van meerkleurig porselein en aardewerk.
Lot de trois services à thé partiels, une grande terrine et quelques petits plats en porcelaine polychrome et faïence.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#781
Een lot van vier bierpullen van blauw en wit aardewerk met tinnen montuur. Omstreeks 1800. Eén gebarsten
Lot de quatre chopes en faïence bleue et blanche aux montures en étain. Vers 1800. Une à fissure.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#645
Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#611
Twee barokke cachepots van meerkleurig aardewerk met een decor van mythologische figuren en versierd met bronzen monturen. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot baroques en faïence polychrome dans le style des majoliques italiens. Décors mythologiques et montures en bronze.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#578
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#564
“Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.
“Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 400/600 -
#679
“Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 140/200 -
#486
Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.
Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#165Hermés
Twee verstuivers met eaux de toilette van twee maal 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette, chaque fois de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#664M. De Greef
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 112 x 118 cmEstimate: € 80/120 -
#385
Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#24Dirk Baksteen
“Na de regen II”. Gesigneerd en genummerd 33/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Signée et numérotée 33/50 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#728
Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120/200 -
#655Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100/180 -
#534
Twee Afrikaanse hakmessen van ijzer.
Deux haches africaines en fer.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#615Joop
Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes
Dix-sept petits et deux grands foulards.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#489Hubert-Henri De VriesPeriod: 1899-1979
“Man met banjo”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1962.
“Homme au banjo”. Huile sur toile. Signée et au verso datée 1962.No longer availableDim. 55 x 80 cmEstimate: € 100/160 -
#99Pierre Cremers
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#373
Twee kronen van heiligenbeelden van gedreven zilver in barokke stijl waarvan één kleinere en beschadigd.
Deux couronnes anciennes de sculptures religieuses en argent repoussé de style baroque. La plus petite abîmée.No longer availableDim. Ø 14 en 10 cmEstimate: € 15/20 -
#3
Twee bronzen beeldjes van een Oosterse dienaar met schaal.
Deux statuettes en bronze de servants orientaux avec plateau.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/50