#306
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80/120 -
#410
Trois bagues différentes en or jaune 18 carats serties de perles, d'opale et d'une pierre rouge.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 180/250 -
#277
Een bonbonnière in twee delen van geslepen kleurloos kristal.
#686
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
#651
Een grote penseelkoker/ paraplubak van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Un grand porte-pinceaux/porte-parapluies en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 48 cm Ø: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#426
Een paar Engelse notenhouten stoelen. Klauwpoten en mooi gebeeldhouwde rug.
Une paire de chaises anglaises en noyer. Pieds griffes et dossier joliment sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 150/200 -
#418
Een lotje Congolese postzegels en eerstedaguitgaven.
#650
Tafeltje met 2 laden in de gordel.
#554
#419
“Fornells - Menorca.” Olieverf op paneel.
"Fornells-Minorque." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. h19 x b26cmEstimate: € 35/50 -
#26
Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50/70 -
#233Val Saint Lambert Belgique
Vaasje blauw/koper, circa 1900, gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”.
Vase bleu/cuivre, vers 1900, marqué « Val Saint Lambert Belgique ».No longer availableDim. h17,5cm x Ø9cmEstimate: € 190/210