#221Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
#361Een lot van drie koperen processielampen, waarvan twee gemonteerd als wandlamp.
Lot de trois lampes de procession en cuivre dont deux montées en appliques.No longer availableDim. h +- 40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#633Burswood StratocasterEen elektrische gitaar met esdoornen nek en kop. Met gitaartas.
#179Julien StappersPeriod: 1875-1960“Een weelderig bloemenstilleven in gesculpteerde vaas.” Ovaal, olieverf op doek. Gesigneerd.
#367Beeldje van een officier te paard, gemarkeerd “Bertrand” .
#120Een hangertje van 18 karaats witgoud in de vorm van een hand met een briljant van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats en forme de main avec un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#35Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee en een pareltje. Lengte ketting: 23 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un camée et d'une perle. Longueur de la chaîne : 23 cm.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 150 / 200 -
#570Een parelhalssnoer met 18 karaats witgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en smaragdjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Un collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#396Een Japanse drieluiks paravent in zwartgelakt en gesculpteerd hout.
#421Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Gemerkt onderaan.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80