#338
#633Burswood Stratocaster
Een elektrische gitaar met esdoornen nek en kop. Met gitaartas.
#509
“Composities”. Aquarel. Twee pendants.
#602
Een lot van zes spekstenen vaasjes en een vogel (gebroken).
#271
Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt. Bijgevoegd twee borden met meerkleurige decors van bloemen en vogels, met meerdere beschadigingen. XVIIIe en XIXe eeuw.
Grand plat décoratif en faïence à décor multicolore d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos. Ajout de deux assiettes à décors multicolores de fleurs et d'oiseaux, avec plusieurs accidents. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 23 & 37 cmEstimate: € 50/80 -
#342
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#665Mercator Fonds
#514
Een notenhouten schouwspiegel met een rocaille in de kuif.
#399
“Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.
#109Egide Van der Paal
#270
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 580/650 -
#152Jules DidierPeriod: 1831-1914
“Gezicht op de schapenstal”, olie op doek, gesigneerd.
"Vue de la bergerie", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h103,5cm x b78,5cmEstimate: € 280/320