#575Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met roestvrij stalen polsband.
Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Bracelet en acier inoxydable.No longer availableDim. bruto: 59,90 gEstimate: € 250 / 350 -
#3Een lot medailles en speldjes (een dertigtal). Overwegend m.b.t. W.O. I en Albert I. Evenals drie biljetten (van 1 en van 2 BEF) van 1914, ‘15 en ‘20, een gepolijste schijf van een geode en een oude zilveren vork. Delheid 1815-1832.
Un lot de médailles et d’épingles(+- 30). La plupart en relation avec la Première Guerre Mondiale et Albert I. Également trois billets de 1 et de 2 francs belges de 1914, 1915 et 1920. Aussi un disque d’une géode et une ancienne fourchette en argent Delheid 1815 - 1832.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#601“Zittende Guan Yin op een olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#312“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘E.V’. Restauratie in de neutrale zone.
#561Geannuleerd
AnnuléNo longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#280Een 18 karaats geel gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met een diamant van ± 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles assorties sertis d’un diamant de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 800 / 1000 -
#20Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant oude slijp van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 60 / 100 -
Montre à bracelet plaquée dans la boîte d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200