#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#577Een staande Thaise Boeddha van brons.
#472Een lot Chromo albums met betrekking tot fauna en flora binnen en buiten België.
Un lot d’albums Chromos en relation avec la flore et faune belge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
#288Val St-LambertLampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
#648Een oude zittende Boeddha van brons.
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#452Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
Un petit voilier en filigrane sous cloche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150