#567Een antieke zittende Boeddha van brons.
#495Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 80 / 120 -
#53Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
#741Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#577Een staande Thaise Boeddha van brons.
#101Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#549“Vissersboot op de Nijl”. Aquarel op papier. Draagt handtekning ‘Ch. Godeby’.
”Bateau de pêche sur le Nil”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Ch. Godeby’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142Gaston NoelandersPeriod: Elsene 1910 - 1987“Jachtstilleven met eenden en fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boek.
”Nature morte, scène de chasse, canards et faisans”. Huile sur toile. Avec livre.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#193Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#357Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.No longer availableDim. h: 41 & 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#795Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300