#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
#556HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#714Drie Chinese houten kaders met reproducties van houtsneden.
Trois cadres en bois de Chine, reproductions de gravures sur bois.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#379Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.
#321FuerstenbergEen driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.
#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#75Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 700 / 800 -
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#374Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.
Un lot de livres, +- 1900, comprenant des guides, art, histoire… La plupart en Neérlandais et Français.No longer availableEstimate: € 40 / 60