#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#361Een lot van zeven Lindner Falzlos albums met Belgische postzegels vanaf 1849. Mooie reeksen en sommige oude FDC’s inbegrepen.
Un lot de sept albums Lindner Falzlos de timbres postes belges à partir de 1849. Contenant de jolies séries et quelques FDC anciens.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#553Metalen design luchter met zes lichten.
Un lustre en métal design.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#113Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#547Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Une petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#592Gelakt ladenkastje.
#194“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#456Een Caucaze karpet van wol.
#496KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#542“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Kup..’.
Un lot d’argent, comprenant quatre ronds de serviettes et trois pinces à sucre. Nous ajoutons une cuillère et un rond de serviette par Christofle.No longer availableEstimate: € 90 / 110