Other lots in this auction
-
#683
Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80/120 -
#634
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300/320 -
#548
Een grote schotel van Imariporselein met een decor van bloemen, personages en een landschap. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Un grand plat en porcelaine Imari avec un décor de fleurs et personnages dans un paysage. Marque sous la base;No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#418
Een designvaas van aardewerk met zwart glazuur, versierd met een vrouw met wilde haren in hoogreliëf Gesigneerd
Un vase design en faïence et glaçure noir, décoration d’une femme aux cheveux sauvages en haut-relief. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#618
Een eikenhouten wandconsole met getorste zuilen, een tussenblad en een lade in de gordel.
Une console en chêne à colonnes torsadées, une entretoise et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 98 x 91 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#366
Twee handgeknoopte Morikarpetjes.
Deux carpettes nouées main de Mori.No longer availableDim. 64 x 52 cm; 126 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#599
Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#134
“Dorpszicht met kerk en molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village à l’église et au moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#279Juliaan SeverinPeriod: 1888-1975
“Bloesems en vee bij een Waaslandse hoeve” Olieverf op doek. Gesigneerd
“Fleurons et bétail près d’une ferme waeslandaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#810
Een vintage design armstoel van chroom en leder.
Un fauteuil design vintage en chrome et cuir.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/150 -
#349
“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
”Cours du Rhin”.Une carte ancienne mise en couleurs. Maillart et soeur. Bruxelles.No longer availableDim. 42,5 x 33,5cmEstimate: € 75/100 -
#709
Een grote sierkaraf van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Une grande carafe de décoration en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40/50