#167
“Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
#656
#626
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#650
Een gefineerde commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden. Patina te vernieuwen.
Commode en bois de placage à fronton galbé et ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Patine à rafraîchir.No longer availableDim. 85 x 90 x 48 cmEstimate: € 180/220 -
#621
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#349
Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
#392Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#461
Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing.
#771
Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
#795
Een messingen olielampje.
#609
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#642
Une vitrine en chêne en deux parties avec trois portes en bas. Sur pieds patins.No longer availableDim. 196 x 160 x 55 cmEstimate: € 80/120