#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
#3Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
#415Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 st- Knockando aged 18 years. Distillled 1989. Presenteerkoffertje met twee drams.- Highland Park aged 12 years- Old St. Andrews 10 years old, gepresenteerd in een plastic vaatje.
- Collection Single Malt & Blended, quantity: 3 pcs.- Knockando aged 18 years. Distilled in 1989. Presented in a presentation case with two drams.- Highland Park aged 12 years.- Old St. Andrews 10 years old, presented in a plastic barrel.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80