#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#136BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 362 x 278 cmEstimate: € 300 / 500 -
#212Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
#508Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
#580Een eikenhouten gatelegtafel.
#577Een meerkleurig glazen lotelingenstok.
#366Een gebeeldhouwd Afrikaans houten krukje.
Un tabouret africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 34 cm; Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#379Een lot aardewerken bodemvondsten, bestaande uit twee kruikjes en twee potjes.
#243DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
Un foulard en soie. Marqué.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 130 / 150