#252Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#301Een lot strips:- Jommeke. 10 Albums- Suske en Wiske. 32 albums.
#355Een glazenservies van Booms glas met gouden randje. 37 stuks.
#397Twee verschillende vergrootglazen, waarbij één met ramshoornen handvat.
Deux loupes différentes, dont une avec un manche en corne de bélier.No longer availableDim. l: 26,5 & 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#273Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.
#44Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.
Un miroir dans un cadre en bois avec placage de noyer.No longer availableDim. 83 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449Toshusai SharakuPeriod: act. +/- 1795“Acteur Ichikawa Yaozo”. Een Japanse houtsnede. 1940.
#3Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.
Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#388Een coupe van blauw en wit Italiaans glaspasta.
#592GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#386Een rotan ‘fauteuil Emanuelle” of pauwenstoel. Medio XXe eeuw. Goede staat, één los biesje.
Fauteuil Emanuelle ou chaise paon en rotin. Milieu du 20ème siècle. Bon état, une petite partie du bord détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#132D. De Heem“De feestdis.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La table de fête. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 220 / 240