#624
”Fermette à Loosdrecht”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 500 / 700 -
#833
Een lot van vijf verschillende miniatuurvaasjes van Imariporselein.
#417
#566Dahadj
#174Leon Joseph Van Nueten
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#583
#160
#715
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct et un solitaire central de ± 1,01 ct. Couleur IP1.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#481
Een lot van vier maskers in diverse uitvoeringen.
#290
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze London blue de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#834J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#395Jacques Leleu Collection
Un canapé à deux places vintage en cerisier.No longer availableDim. 145 x 97 x 95 cmEstimate: € 250 / 400