Similar lots by type
-
#249Leo GestelPeriod: 1881-1941
“Boerencarnaval”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Carnaval paysan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 48 cmEstimate: € 240/320 -
#634Joris MinnePeriod: 1897-1988
“Compositie met zaaiende hand boven landschap”. Een ontwerptekening voor houtsnede bij "L' Effort" van Emile Verhaeren. 1975.
Composition avec une main semeuse au dessus du paysage. Une esquisse pour la gravure sur bois L'Effort par Emile Verhaeren. 1975.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#394
“Italiaans marktplein”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Place du marché italien. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 80/100 -
#592
“Vlakkencompositie”. Een uit twintig losse vlakken opgebouwde collage in diverse technieken op papier. Gemonogrameerd ‘B C’ en gedateerd ‘24.
Composition aux surfaces. Un collage construit à partir de vingt carreaux séparés en diverses techniques sur papier. Monogrammé 'B C' et daté '24.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#629
“Waterbuffel”. Een gewassen Chinese inkttekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
Buffle d'eau. Un dessin en lavis sur papier. Signé. Verre cassée.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40/60 -
#479
“Krijgers”. Een paar Chinese tekeningen, aquarel en inkt op papier. Beide gesigneerd en met stempel.
Guerriers. Une paire de dessins chinois, aquarelle et encre sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 32 x 16 cmEstimate: € 60/100 -
#419
“Mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Met toeschrijving op de verso.
“Nu masculin”. Technique mixte sur papier. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#244E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#659
“Vogels”. Een abstracte compositie op papier. Draagt monogram ‘HM53’
Oiseaux. Une composition abstraite sur papier. Porte le monogramme 'HM53'No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#404
“Vrouwelijk naakt”. Grisaille op rijstpapier. Draagt stempel en handtekening. Lichte randschade.
Femme nue. Grisaille sur papier de riz. A cachet et signature. Légers dommages sur les bordsNo longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#364
“Skyline en haar spiegeling”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Skyline et son reflet. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 12,5 cmEstimate: € 80/100 -
#512Lucien Georges MeertPeriod: °1940
“La kermesse”. Gouache op papier. Gesigneerd. 1985. Met catalogus.
La kermesse. Gouache sur papier. Signé. 1985. Avec catalogue.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 100/120 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#374
“Bloeiende struik”. Een aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Boom”.
Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60/100 -
#392
“Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#422
“Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt monogram en toeschrijving op de verso.
Nu debout. Pastel sur papier. Porte monogramme et attribution au verso.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#382
“Landschap”. Aquarel op board. Draagt handtekening ‘Diesner ‘90.
Paysage. Aquarelle sur panneau. Signé Diesner '90No longer availableDim. 13,5 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#262L. Klinkenberg
“Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#372
“Compositie met cirkels”. Een pentekening op papier. Italiaanse school.
Composition avec des cercles. Un dessin à la plume sur papier. Ecole italienne.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#389
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#424
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#402
“Abendsonne”. Kleurpotlood op papier. Met toeschrijving op de verso.
Abendsonne. Crayon sur papier. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 22 x 61 cmùEstimate: € 60/80 -
#359
“Huis”. Aquarel op papier. Draagt handtekening. Lichte beschadiging.
“Maison”. Aquarelle sur papier. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60/80 -
#572Joris Olyslaegers
“Personages”. Twee werken, houtskool op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Personnages”. Deux œuvres, fusain sur papier. Tous deux signés et datés '68.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#369
Een voorstelling van een bodhisattva op drie olifanten van gepatineerd massief brons. Indisch werk.
Bodhisattva assis sur trois éléphants. Bronze massif patiné. Travail indien.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 50/70 -
#18
Een schemerlampje gedragen door drie dansende vrouwen met een bloemenguirlande.
Une lampe de table portée par trois femmes dansantes avec une guirlande de fleurs.No longer availableDim. cmEstimate: € 40/60 -
#73
Een paar siervaasjes van roze marmer.
Une paire de vases décoratifs en marbre rose.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#289
Een aardewerken schotel met een meerkleurig decor van een vogel in een tuin. Noord-Frankrijk, XVIIIe eeuw.
Un plat en faïence à décor multicolore d'un oiseau dans un jardin. Nord de la France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#536
Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
Un bureau chinois avec trois tiroirs en ceinture. Repose-pieds d’entretoise.No longer availableDim. 84 X 115 X 59,5 cmEstimate: € 200/300 -
#220
Een 18 K roze gouden trouwring.
Une alliance en or rose 18 carats.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 160/200 -
#32Isidore Saeys
Drie werken, waarbij twee pasteltekeningen en een acrylschilderijtje op papier. Allen gesigneerd.
Trois oeuvres, dont deux dessins au pastel et une peinture acrylique sur papier. Toutes signées.No longer availableDim. 18 x 12 & 34 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#516Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200/300 -
#587
Een Chinees ivoren slagtand met gesculpteerd drakendecor. Op houten staander.
Une défense chinoise en ivoire à décor de dragon sculpté. Sur support en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 300/350 -
#282D. Vanneste
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#215
Een 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 380/450 -
#525
Een 18 K roze gouden ring bezet met vier kleine briljantjes en een centrale Fancy diamant van +- 0,30 ct.
Une bague en or rose 18 K sertie de quatre petits brillants et d'un diamant Fancy central de +-0,30 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450/500