• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Waterput aan een hoeve”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Stephan Gorus
Period: 1913 - 2012

Puits dans une ferme . Gouache sur papier. Signé.
Dim. 21,5 x 18,5 cm
SKU: 2505210569.
Categories: Gouache, Papier.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #569
Estimate: € 60 / 80

Other lots by Gorus

  • #309
    Jaak Gorus

    “Zittend naakt”. Tekening. Gesigneerd en met opdracht.

    Nu assis . Dessin. Signé et avec dédicace.
    Dim. 29,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #324
    Jaak Gorus

    “Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 29/65.

    Nu couché . Lithographie. Signée et numérotée 29/65.
    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40

  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Jaak Gorus

    Dim. 12 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00