#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
"Blood donor". Lithograph on paper, signed and numbered 40/50. Dated 1988. Label on the reverse with inscription.No longer availableDim. 65 x 85cmEstimate: € 120 / 180 -
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#397“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
"Buddha sitting on a lotus throne." A bronze statue. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x 20 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#295Beukenhouten schildersezel.
#173DelvauxEen cognackleurige handtas. Model “Lundi”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#69‘Boerderijdieren te velde’, olieverf op paneel in vergulde kader met 2 geitjes en 2 kippen, niet gesigneerd.
#98Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.No longer availableDim. 44 x 26cmEstimate: € 80 / 120