#203Lladro‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#584Emile Baas“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
"Cathedral of Antwerp." Engraving, numbered 35/50, and signed outside the plate.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
A solid wooden butler tray with detachable tray.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 40 / 60