#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
Four various wooden figurines. Congo.No longer availableDim. H: 21-29 cmEstimate: € 40 / 60