Similar lots by type
-
#962“Meisje op een stoel”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Fillette sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#634“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#974“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#992Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#654Jacques BagePeriod: °1942“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750 / 850 -
#212“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#1004“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#648“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#954“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150 / 250 -
#639“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60 / 100 -
#222“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#622“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100 / 140 -
#629“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150 / 200 -
#214“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400 / 500 -
#652“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#764“Berglandschap met cipressen”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Berthe Jacobs.
“Paysage montagneux aux cyprès”. Pastel sur papier. Porte une signature: Berthe Jacobs.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#35Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#664“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#34Eric De VreePeriod: °1966“Stilleven met fruit, een kruik en wijn. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
“Nature morte avec fruits, cruche et vin”. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#317Een zilveren kleingeldtasje van maliën.
Petit porte-monnaie aux mailles en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#566Een commode en tombeau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een marmeren blad.
Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV aux montures en bronze et à tablette en marbre.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#701Een lot van drie borden van blauw en wit aardewerk, waarvan twee Doorniks en één van Meissen. Laat XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Lot de trois assiettes en faïence bleue et blanche. Deux proviennent de Tournai et une de Meissen. Marqué en dessous. Fin du XVIIIième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#464Een Chinese snuffbottle van hoorn en ivoor, versierd met een vogel in het decor. Het ivoren lepeltje met dopje van jade. Gesigneerd.
Flacon à parfum chinois en corne et ivoire décoré d’un oiseau. Cuillère en ivoire, bouchon en jade. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#687Royal BochEen paar coupes op voet van monochroom wit porselein naar een ontwerp van Ernest D’Hossche.
Paire de coupes sur pied en porcelaine monochrome blanche d’après une cenception d’Ernest D’Hossche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#475LimaAcht verschillende kleurrijke handgemaakte halssnoeren. We voegen er twee paar oorbellen. Artesania Mujer Matsigenka.
Huit colliers multicolores faits main. Nous ajoutons deux paires de boucles d’oreilles. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#711“De moeder Gods Kazanskaja”. Een Russische icoon met koperen riza.
“Mère de Dieu Kazanskaia”. Une icône russe avec riza en cuivre.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 100 / 160 -
#975Een paar siervazen van verguld messing en porselein met sang-de-boeufglazuur, versierd met leeuwenkoppen. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs en laiton doré et porcelaine à la glaçure sang de boeuf et ornés de têtes de lion. Vers 1900.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#180Een Qianlong vaas met een polychroom decor van kraanvogels en witte bloesems op een lichtgele ondergrond. Met thermoluminescentierapport.
Vase en porcelaine de Chine à décor de grues et de fleurons blancs sur fond jaune clair. Marque sigillaire Qianlong sous la base. Avec rapport thermoluminescence.No longer availableEstimate: € 12000 -
#788Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#113Een cassolette van groen marmer met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Cassolette en marbre vert aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200

