Other lots in this auction
-
#218Delvaux, Bruxelles
Een donkerbruin lederen handtas met afneembare lange draagriem. In originele doos.
Sac à main en cuir brun foncé avec ceinture d’épaule amovible. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#399
Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
Lot de six chaises en acajou (deux modèles, un dossier abîmé). Nous ajoutons une chaise volante recouverte de la même façon.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#369
Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une perle.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#44Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Binnenhofpoortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte de jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421
Een Belgische klaroen met boek: “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.
Clairon belge et livre “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#512Karol AdlerPeriod: °1936
“La Balalaïka”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Balalaïka”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#494Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
“Autoportrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#549
Een Belgische helm model 1914.
Casque belge modèle 1914.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#72Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#365Omega Seamaster Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge met polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelet.No longer availableEstimate: € 200 / 300