Other lots by Keppens
#574Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“De Leie in de Winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
#372Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Gehuchtje in het bos”. Sgraffiti met Oostindische inkt. Gesigneerd.
« Hameau dans les bois ». Sgraffites à l'encre de Chine. Signé.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 40 / 50
#219A.C.FEen siervaas van porselein. ‘Decor de Sèvres, fait à la main.’ Gemerkt op de voet en op de vaas.
Un vase décoratif en porcelaine. « Décor de Sèvres, fait à la main. Marqué sur le pied et sur le vase.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#693Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
#417Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.
#243“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
#593SchildkrötEen zwarte pop van kunststof. Gemerkt in de nek.
#403Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.
#112Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#557Period: 19“Воскресение Христово”. Russische icoon. XIXde eeuw.
#146Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
#206Een art deco Afrikaans hardhouten kastje met twee laden en bergvakken onder een deksel. Met ingelegde naam “Pauline”. Belgisch Congo, jaren ‘30.
Une armoire art déco en bois dur africain avec deux tiroirs et des compartiments de rangement sous un couvercle. Avec le nom incrusté "Pauline". Congo belge, années 1930.No longer availableDim. 62 x 62 x 42 cmEstimate: € 70 / 100