Similar lots by type
-
#529Toshimoto SuzukiPeriod: act. 1870’s - 1900’s
“Scène uit de Satsumaopstand”. Een triptiek. Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Scène de la rébellion de Satsuma. Un triptyque. Gravure sur bois japonaise. Signé.No longer availableDim. 35 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#39Leopold HenderyckxPeriod: 1888 - 1960
“Zicht op het Steen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 28/350 buiten de plaat.
Vue du Steen. Une eau-forte. Signée et numérotée 28/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 22 x 37 cmEstimate: € 35/50 -
#634
“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon pour Amnesty International.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#572Karin BorghoutsPeriod: °1959
“Packed paintings”. Twee kleurendrukken. Beide gesigneerd en genummerd 22/75.
“Peintures emballées”. Deux tirages en couleurs. Tous deux signés et numérotés 22/75.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#359
“Luchtgevechten uit WO1 & WO2” Een reeks van zeven decoratieve prenten naar werken van Deneen.
Batailles aériennes de WW1 & WW2 Une série de sept estampes décoratives d'après des œuvres de Deneen.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#244
“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
Vue sur le Crocoy. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 180/240 -
#309
“L’agréable leçon” & “Innocence et amour”. Twee XIXe eeuwse kleurengravures.
L'agréable leçon & Innocence et amour. Deux gravures en couleurs du XIXème siècle.No longer availableDim. 50 x 38 & 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#74
“Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie”. Een paar XVIIIe eeuwse Parijse gravures door Gouaz naar werken van Hackert.
Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie. Une paire de gravures parisiennes du XVIIIe siècle par Gouaz d'après des oeuvres de Hackert.No longer availableDim. 35 x 45,5 cmEstimate: € 130/150 -
#42
“Instruction Paternelle” & Havenzicht”. Een laat XVIIIe en een XIXe eeuwse gravure.
“Instruction Paternelle” & Vue de port. Une gravure de la fin du 18e et une du 19e siècle.No longer availableDim. 42,5 x 33,5 cm& 39 x 52,5 cmEstimate: € 80/120 -
#314Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Schuur en kar” & “Het wonderbare veldkapelleke”. Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 27/100 & 37/50 buiten de plaat.
Grange et charrette & La merveilleuse chapelle des champs. Deux eaux-fortes. Les deux signées et respectivement numérotées 27/100 et 37/50 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 28 & 39,5 x 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#24Abraham OrteliusPeriod: 1527 - 1598.
“Flandria comitatus descriptio”. Een met de hand ingekleurde kaart. 1592 - 1598.
Flandria comitatus descriptio. Une carte coloriée à la main. 1592 - 1598.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#344Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
2 werken op papier:- “Rustende arbeider”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17,5 x 13,5 cm)- “Sloepen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17 x 24 cm)
2 oeuvres sur papier : - Ouvrier au repos. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. (17,5 x 13,5 cm) - Echaloupes. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque .(17 x 24 cm)No longer availableEstimate: € 40/60 -
#642Yves BrayerPeriod: 1907 - 1990
“Paarden in een landschap” Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Chevaux dans un paysage” Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 41 x 47 cmEstimate: € 50/70 -
#312Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Oud Achterbosch”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/50 buiten de plaat.
Oud Achterbosch. Une eau-forte. Signée et numérotée 32/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 29,5 cmEstimate: € 30/40 -
#304
Een reeks van zes Russische lithografieën met betrekking tot een huwelijksceremonie.
Une série de six lithographies russes liées à une cérémonie de mariage.No longer availableDim. 18,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/200 -
#402
Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
Deux affiches d'exposition conçues par Folon.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#4Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Landschap”; “Herder met kudde” (X2). Drie olieverfschilderijtjes op paneel. Allen gesigneerd.
Paysage; Berger avec troupeau (X2). Trois huiles sur panneau. Toutes signées.No longer availableDim. 15 x 25; 22 x 32 & 2( x 35 cmEstimate: € 75/120 -
#599Swarovski
Een lot Swarovski kristal, bestaande uit o.a. 5 zwaantjes, 2 muizen, een kat, kerstornamenten, etc...
Un lot de cristal Swarovski, composé de 5 cygnes, 2 souris, un chat, des décorations de Noël, etc...No longer availableEstimate: € 60/100 -
#196
Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.
Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.No longer availableDim. 225 x 155 cmEstimate: € 1000/1500 -
#110
Een 18 K geelgouden slavenarmband. Geblutst.
Un bracelet d'esclave en or jaune 18 carats. Bosselé.No longer availableDim. 13,10 gEstimate: € 400/500 -
#520
Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#422Luc VandeveldePeriod: 1910 - 1997
“Interieur”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Intérieur”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée '45.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#465
Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un décor floralNo longer availableDim. 250 x 170 cmEstimate: € 120/200 -
#452
“Plezier op het strand”. Olieverf op board. Naar het impressionisme.
S'amuser sur la plage. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.No longer availableDim. 37 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#107
Een bronzen engel met donker patina en verguldsel op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van J. Pradier.
Ange en bronze à patine sombre et dorure sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de J. Pradier.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 240/360 -
#58Siera, Belgium
Een oude bakelieten radio. In werkende staat. Met snoer.
Une vieille radio en bakélite. En état de marche. Avec cordon.No longer availableDim. 30 x 40 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#494
Een antieke koperen handpomp op houten plaat.
Une pompe à main en laiton antique sur plaque de bois.No longer availableDim. h: 58 cm (pomp)Estimate: € 30/50 -
#216
Een vitrinekast van gebeeldhouwd en zwartgepatineerd hout op leeuwenpoten. Onderaan twee gebombeerde paneeldeuren, versierd met handgeschilderde allegorische decors, omzoomd met acanthusbladeren. Tijdperk Napoleon III.
Une vitrine en bois sculpté et patiné noir sur pieds de lion. En bas deux portes à panneaux à décor de décors allégoriques peints à la main, bordés de feuilles d'acanthe. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 600/1000