#681Schaub-Lorenz
Een vintage draagbare radio, model Teddy 80. 1967.
#310
Un pendentif en or jaune 18 carats Santa Teresia a Jesu infante. +- 2,50 g. sur un bracelet à maillons plaque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#38
Een paar geslepen kleurloos kristallen coupes op voet.
#596
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
#380
Een carnavalskostuum: Napoleon.
Un costume de carnaval : Napoléon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#430
Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
#378
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/180 -
#493
“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
#17
Een suikerstrooier van Frans aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Moustiers, XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un sucrier en poterie française à décor floral multicolore. Moustiers, XVIIIe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#227
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
#266
Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
#200
Un pendentif en or blanc 18 kt serti d'un diamant de 0,05 ct et d'un diamant taille brillant de 0,50 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 950/1100