Other lots in this auction
-
#404
“Vogels”. Twee Chinese tekeningen op zijde. Beide gesigneerd.
Oiseaux. Deux dessins chinois sur soie. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 35Estimate: € 60/100 -
#647Diamond Pathé
Een oude grammofoon. Mechanisme in werkende staat, maar sletig.
Un vieux phonographe. Mécanisme en état de marche, mais usé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#343
Een vierdelig toiletgarnituurtje van geslepen blauw en kleurloos kristal.
Un nécessaire de toilette quatre pièces en cristal bleu taillé et incolore.No longer availableDim. h: 3 - 17 cmEstimate: € 30/50 -
#657
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble d'horloge en trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/160 -
#409
Een lot van vier diverse oude gravures, waarvan één allegorie op de oogst door Le Blond naar Heinze, evenals drie zichten op Firenze en Pisa. Enkele beschadigingen.
Un lot de quatre gravures anciennes diverses, dont une allégorie des vendanges par Le Blond à Heinze, ainsi que trois vues de Florence et Pise. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#40
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et longue chaîne plaquée or.No longer availableDim. bruto 33,15 g Ø 3,5 cmEstimate: € 250/350 -
#319Raymond Charles DierickxPeriod: 1904 - 1981
“Kerkzicht” & “Processie”. Twee olieverfschilderijtjes, resp. op board en op paneel. Het eerste gesigneerd.
Vue de l'église & Procession. Deux peintures à l'huile, respectivement sur panneau et sur panneau. La première signée.No longer availableDim. 27 x 35 & 24 x 29 cmEstimate: € 120/160 -
#133Louis Vuitton
Unisex schoudertas in donkerbruin leder met winkeltas.
Sac à bandoulière unisexe en cuir marron foncé avec cabas.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#423
Een vaas van rood Muranoglas.
Un vase en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#671Siemens
Een vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.
Une radio portable vintage, modèle Club de Luxe. 1970.No longer availableDim. 19 x 29 x 9 cmEstimate: € 30/40 -
#471
“Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.
Chasseur. Sur statue africaine en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200/300 -
#416
Een antiek kastje met kamerpot. Tijdperk Napoleon III.
Un meuble ancien avec pot de chambre. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 40/50