Similar lots by type
-
#353
“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak. (letsel aan hand).
“Le sauveteur”. Sculpture en régule. Dégât à la main.No longer availableDim. H 55 cmEstimate: € 80/120 -
#112
Een groep van twee Duitse herders van zamak op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Groupe en régule représentant deux bergers allemands. Sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#281
Een fazant van zamak op een sokkel van arduin en albast. Tijdperk art deco.
Faisan en régule sur un socle en pierre de taille et albâtre. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#470Lancôme
“Intense”. Een eau de parfum van 50 ml.
“Intense” Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#318
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor in de geest van Lodewijk XVI. Onderaan gemerkt ‘Paris’.
Vase couvert de style Louis XVI en porcelaine polychrome et dorée. Décor d’un bouquet de fleurs peint à la main dans une cartouche. Fond rouge bourgogne. Marque Paris sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/230 -
#543
Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#68
Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#600Lancôme
“Trésor”. Een parfum précieux zonder alcohol.
“Trésor”. Parfum précieux sons alcool.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#549Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973
“Lezende monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moine lisant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#726
Twee bedden van mahoniehout- en wortelfineer in classicistische stijl. Tijdperk Victoria.
Deux lits en placage d’acajou et de ronce de style classique. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 108 cmEstimate: € 80/120 -
#268Villeroy & Boch
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor, model ‘Vera’. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs, modèle Vera. Première moitié du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65/85 -
#844Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#13
Een oude speelpop van licht kunststof. Jaren ‘60.
Poupée ancienne en plastique. Années 60.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 25/35 -
#631
Paar fo-honden van gebeeldhouwd roze kwarts. Chinees werk. Op hun houten sokkeltjes.
Paire de chiens pho en quartz rose. Travail chinois. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 60/80 -
#435Loris Azzaro
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40/80