Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Windsor Castle”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Thomas Creswick.
Thomas Creswick

“Windsor Castle”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Thomas Creswick.

Château de Windsor. Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Thomas Creswick.
Dim. 30 cm x 40 cm
SKU: 2604220072.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #72
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #359
    Franz De Vadder

    “Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm x 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #382

    “Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Tuur De Rijbel
    Period: 1927 - 2017

    “Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #372

    “Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584
    John Permeke
    Period: 1914 - 1993

    “Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Abstrait". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #579

    “Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.

    « Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.
    No longer available
    Dim. 51,5 cm x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #89

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 41,5 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #599
    E. Doorenbos

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    "Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
  • #404
    Philippe Soubiès

    “Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.

    "Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.
    No longer available
    Dim. 29 cm x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214
    Charles Michel
    Period: 1874 - 1967

    “Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 122 x 84 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #379
    R. Van Oppen

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 41 cm x 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #569

    “Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.

    "Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    Luc Verlee
    Period: °1939

    “Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152
    Piet Volckaert
    Period: 1902-1973

    “Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #322

    “Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #319
    V. Delhaye

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    "Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 27 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #175

    “Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.

    "Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 113 x 77 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #602
    Burnett

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 43 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.

    Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659

    “Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #669

    “Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #614
    G. Kimzeke

    “Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Route forestière ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Period: 1786 - 1871

    “De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.

    "L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.
    No longer available
    Dim. 123 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #229
    P.A. Tom

    “Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #615

    Een antieke eikenhouten koffer, versierd met sober uitgestoken front en met lade onderaan.

    Un coffre ancien en chêne, orné d'une façade sobrement sculptée et d'un tiroir en partie basse.
    No longer available
    Dim. 62 x 90 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguette d'un poids total de +- 3,50 ct (il manque deux petites pierres).
    No longer available
    Dim. 13,47 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #160

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitaire van 0,60 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un solitaire de 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 6,72 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #605

    Een recente Friese staartklok.

    Une horloge de queue frisonne récente.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #155
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Zittende slavenmeisje met ontblote borsten”. Een meerkleurig gepatineerde zamak groep. Postume geut door Jean Blot. Gesigneerd.

    "Fille esclave assise à la poitrine nue". Un groupe en zamak patiné multicolore. Fonte posthume de Jean Blot. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #474

    Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.

    Lustre à six branches en cuivre et cristal.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #204

    Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.
    No longer available
    Dim. 59 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    Een opgezette fazant.

    Un faisan empaillé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    “Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.

    "Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #542

    Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.

    Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.
    No longer available
    Dim. 230 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #102
    Dali

    Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More