Similar lots by type
-
#372August Gillé“Vrouwenportret”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Une Sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#42Marie Michel Henry“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Charrue”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364Théodore VerschaerenPeriod: 1874 - 1937“Studietekening van een vrouw”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une femme”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Marie Michel Henry“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, pivoines”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#760Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.
Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#52Marie Michel Henry“Stilleven met bloemen en vaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, vase et fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Lèonia Mallentjer“La corbeille aux chiffons”. Pastel op papier. Gesigneerd
“La corbeille aux chiffons”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Louis Camerlynckx“Jongensportret”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Portrait de jeune homme”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34Deheereweghe“Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#465Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#689Armand Rassenfosse“Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
“Nu”. Dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 6à / 100 -
#559Hilde Hendrickx“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314Blanche OdinPeriod: 1865 - 1957“Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#154“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#720Hilde HendrickxTwee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#229Panamarenko“Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.
“Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 46 x 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#362Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.
“Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.
Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.No longer availableDim. 33,5 x 22,5Estimate: € 40 / 60 -
#222P. Alechinsky“filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.
“filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.No longer availableDim. 59 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#334Marie Michel Henry“Stilleven met rozen in Delftse jardinière”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs dans une jardinière de Delft”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 160 / 220 -
#224P. Alechinsky“Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.
“Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#289Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400 / 500 -
#219AppelEen lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 64 cmEstimate: € 20 / 30 -
#262Léonia Mallentjer“Stilleven met bloemen”. Pastel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#99Heinrich & Co.“De dame met een waaier”. Een met de hand geschilderd portret op porselein. E. Wilhelm naar een werk van Diego Velasquez. Achteraan gemerkt.
“La dame à l’éventail”. Portrait peint sur porcelaine. E. Wilhelm d’après une oeuvre par Diego Velasquez. Marque au verso.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#603D. Antonio GOMESII, Ad leges tauri commentarium absolutissimum, Venetiis, 1735, 3 Delen (1501-1561). In-folio, perkamenten band.
D. Antonio GOMESII, Ad leges tauri commentarium absolutissimum, Venetiis, 1735, 3 parties (1501-1561). In-folio, bande en parchemin.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#554Adolf Van ElstraetePeriod: Aalst 1862 - 1939“Vieilles masures sur la Dyle”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
“Vieilles masures sur la Dyle”. Une lithographie. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#282“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Paysage du Sud”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#304Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Etang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#800G.D. ROMAGNOSI, Generi del disitto penale, Milano, 1836, 2 delen. Nieuw gebonden.
G.D. ROMAGNOSI, Generi del disitto penale, Milano, 1836, 2 vol. Nouvelle reliure.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#652Frank-Ivo Van DammePeriod: °1932“Meisje met gitaar”. Potlood op papier”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Fillette avec sa guitare”. Crayon sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 25 / 50 -
#450“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
“Le livre du Sacrifice”. Avec des illustrations de Van Imerseel. Ed. 1938.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#71Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, schalen en plateaus, serveerbestekken, enz.
Un grand lot d’articles en métal argenté comprenant un service à thé, un service à café, plateaux, couverts de service etc...No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#567Een Afrikaans moederschapsbeeldje van gesculpteerd ivoor. Yombe, D.R.Congo. Omstreeks 1900.
Statuette de maternité en ivoire sculpté. Yombé, D.R.Congo. Vers 1900.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 150 / 180 -
#151Hypolite Moreau“Psyche en amor”. Bronzen beeld.
“Psyche et amour”. Sculpture en bronze.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#380Een zilveren ring, een paar oorbellen en een armband bezet turkoois.
Une bague en argent, une paire de boucles d’oreilles et un bracelet sertis de turquoise.No longer availableDim. 75,35 gEstimate: € 80 / 120

