Other lots in this auction
-
#404Floris Jespers
“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571
“Man op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine.
Une statue en Blanc-de-Chine d’un homme sur un cheval.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140 / 160 -
#474Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeves”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat. Eén proefdruk en het andere genummerd 43/75.
”Fermettes Campinoises”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche. Un essai et l’autre numérotée 43/75.No longer availableDim. 11,5 x 12 & 9,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#649Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200 / 300 -
#384Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staaf - Na de oorlog”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Staaf - Après la guerre”. Huile sur carton de peintre. Signé.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#836
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 190 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van 0,72 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant central de 0,72 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#848
“La Saison, Journa illustré des dames”. Ingebonden jaargangen 1892-95. Band sletig.
”La Saison, Journal illustré des dames”. Reliures des années 1892-1895. Reliure usagée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#579
Compositie. Olieverf op doek met collage. Achteraan toegeschreven : Frutrunk. En met opschrift: Exempl. III/959. Paris.
”Composition”. Huile sur toile et collage. Dédicace au dos: Frutrunk. Avec écriture : Exempl. III/959. Paris.No longer availableDim. 96,8 x 62,8 cmEstimate: € 800 / 900 -
#809Floris Jespers
“Landschap met Afrikaans vrouw”. Paneel. Gesigneerd.
”Paysage et femme africaine”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34cmEstimate: € 300 / 400 -
#264Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.No longer availableDim. 56 x 26 cmEstimate: € 65 / 80