Other lots in this auction
-
#788
Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#362
Een reeks van zes aardewerken “Falasha”-figuren. Het grootste beeld gerestaureerd.
Suite de six figures “Falasha” en faïence. La plus grande restaurée.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#386
Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
Lampadaire en fer forgé doré.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 50 -
#124A. Delannoy
“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd A.D.L. (?). Titel op verso en ook: “Delannoy Oscar, Charleroi.”
“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Huile sur carton. Monogrammé A.D.L. (?). Titre au verso ainsi que: “Delannoy Oscar, Charleroi.”No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#409
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#464
Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342
Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre sculpté de style baroque.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#162Foucart à Bruxelles
Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280 / 360 -
#44Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Boomezel - Waasland”. Ets. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.
“Boomezel - Waasland”. Eau-forte. Signée et numérotée 54/100 hors planche.No longer availableDim. 37 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714
Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#774Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#173
“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de René Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 750 / 850