#453
Een gelakt Japans dienblad met draken in het decor. Omstreeks 1930.
Plateau en laque du Japon à décor de dragons. Vers 1930.No longer availableDim. 60,5 x 36,5 cmEstimate: € 50/80 -
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250/350 -
#200
Bague en or blanc 18 K sertie d’un solitaire de ± 3,35 ct. Couleur J/K, VS.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 10000/15000 -
#99
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
#37
#432
“Compositie op krantenpapier”. Draagt een handtekening.
#725
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#261Christofle, France
#591
Een paar kindjes van zandsteen.
#127
Een plaasteren reliëf met een voorstelling van drie kinderhoofdjes.
#12
“Les accidents de la chasse”. Twee reproducties naar werken van Charles Vernet.
“Les accidents de la chasse”. Deux reproductions d’après Charles Vernet.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 30/50 -
#369
Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.