Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Winters boerentafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Felix Eyskens

“Winters boerentafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Scène de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 69 x 108 cm
SKU: 2710200192.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #192
Estimate: € 200 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #457

    Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.

    Une statue de Garuda en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #393

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #111

    “Boogschutter”. Een bruingepatineerd beeld van brons en kunststof op houten sokkel.

    Archer . Une sculpture en bronze patiné marron et en plastique sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #337

    Een barometer van gebeeldhouwd hout.

    Un baromètre en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #114
    Edmond Defroyennes
    Period: 1896 - 1977

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #751

    Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.

    Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #383

    Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.

    Un grand nombre de timbres dans dix albums, ainsi qu'une boîte de timbres en vrac.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #628

    Een grote en een kleine porseleinen jardinière. Chinees werk.

    Une grande et une petite jardinière en porcelaine. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #588

    “Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.

    “Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.
    No longer available
    Dim. h: 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #117

    “Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.

    Jeune femme au chapeau de soleil et oiseaux . Un groupe de faïence / plâtre patiné gris-vert; Marqué au dos. Travail belge. Epoque Art déco.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #733

    Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.

    Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More