Similar lots by type
-
#2S. Pinkus
“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#374Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op de Sint-Gummaruskerk te Lier. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Saint Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#92Octavius Thomas ClarkePeriod: 1850 - 1921.
“On the river Tarell, Wales”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
”On the river Tarell, Wales”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#354
“Heilige maagd en serpent”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
”La Sainte-Vierge et serpent”. Huile sur panneau. Signature illisible. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#202Joseph François
“Huis aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 420/480 -
#244Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#69G. Parmentier
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#159
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Cour de ferme”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#422
“Landschappen”. Pendanten. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage”. Des pendants. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#219
“Voorstelling van een aap die een kat de kastanjes uit het vuur doet halen”. Olieverf op doek. Achteraan een oude toeschrijving aan Frans Snyders. Herdoekt.
”Une représentation d’un signe qui fait qu’un chat sort les châtaignes du feu”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Frans Snyders. A été retoilée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 3000/3200 -
#189Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Herfstig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière à l’automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 420/460 -
#372F. Schmidt
“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#484
“Napoleon Bonaparte”. Een handgeschilderd miniatuurtje. Gesigneerd.
”Napoléon Bonaparte”. Une miniature peint à la main. Signée.No longer availableDim. 6,5 x 5 cmEstimate: € 25/35 -
#152
“Moeder met kinderen aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfants auprès de l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972
“Damesportret” (Beatty Permeke?). Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. (Beatty Permeke?). Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#392
“De pijproker” . Olieverf op doek. Gesigneerd A. Vermeulen.
”Le fumeur de pipes”. Huile sur toile. Signée A. Vermeulen.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 55/60 -
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990
“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100/140 -
#194Daniël Herbert Van der PollPeriod: 1877 - 1963
“Leeuwen van Juda aan de poort van de tempel van Salomon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Lions de Judas au portes du temple Salomon”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 107 cmEstimate: € 400/600 -
#214
“Kunstenaar met entourage in zijn atelier”. Olieverf op doek. Antwerpse school, omstreeks 1700. Herdoekt.
”Artiste et entourage dans son atelier”. Huile sur toile. Ecole anversoise, +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 1800/2400 -
#762De BelderPeriod: + 1970
Een paar moderne abstracte schilderijen waarvan één getiteld“Optimisme”. Olieverf op doek.
Une paire de tableaux, dont un nommé “Optimisme”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 140/160 -
#162
“De gevangenen bezoeken, een werk van barmhartigheid”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”La visite aux prisonniers, une oeuvre de miséricorde”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 80 x 67 cmEstimate: € 220/300 -
#409
Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#760
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#550
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une chaîne en or blanc de 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 450/550 -
#417
Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#591
Twee geisha’s van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltjes.
Deux Geishas en jade sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 80/100 -
#112
“De naaister”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd.
”La couturière”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent dans l’esprit du XIXème siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#26
Een rond bijzettafeltje op centrale voet met een lade in de gordel en het blad versierd met marqueterie. XIXe eeuw.
Une petite table sur pied central et un tiroir dans la ceinture et la tablette décorée de marqueterie.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#880
Een lot geslepen en ruwe diamant.
Un lot de diamants brut et taillé.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 400/500 -
#552
“Barscène”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Scène de bar”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#621Ludo Giels
“De secretaresse”. Een kunstwerk, opgebouwd uit onderdelen van een schrijfmachine. Gesigneerd.
”La secrétaire”. Une oeuvre d’art, faite à partir de pièces d’une machine à écrire.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#118
“De korendraagster” & “De zaaier”. Twee bronzen beeldjes. Beide gesigneerd.
”La porteuse de blé” & “Le semeur”. Deux statues en bronze. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 160/180 -
#183Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909
Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.
Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 1000/1200 -
#169Auguste GerbouxPeriod: 1838 - 1878
Weidelandschap met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1868.
”Paysage champêtre et vaches”. Huile sur toile. Signée et datée 1868.No longer availableDim. 47 x 64 cmEstimate: € 260/300 -
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer.
Un collier à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 51,90 gEstimate: € 1100/1300