Other lots by Pauwels
#299Jozef Pauwels
“Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#139Henri Jozef Pauwels
”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 60 / 100
#82J. Verswijvel
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#76Leo Reyntjens
Een beschilderde stoel, model H. Wittockx. Met certificaat.
#675
#88
#334Jules De Cort
#503
Dekselvaas van Imari porselein.
#893
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
#128
“Hermes”. Een lampenvoet van zamak naar een werk van Giambologna.
#728Maurice De Vries
Een Chinese dekselkom in blauw/wit porselein.
#268
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
#649Gabbeh
#337
Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).
Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 100