Other lots by Pauwels
-
#299Jozef Pauwels
“Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#139Henri Jozef Pauwels
“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#1
Een paar vergulde koperen fazanten.
Une paire de faisans en cuivre doré.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#122Albert De Deken
“De vaart te Schoten.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1968.
”Le canal à Schoten”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 71 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#425
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#131
Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).
Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#44
“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#554Jean - Michel FolonPeriod: 1934 - 2005
“Figuur met hoed en drie ogen”. Een lithografie voor ‘Galerie Guy Pieters - Saint-Paul’. Gesigneerd en genummerd 171/500 buiten de plaat.
”Figure à trois yeux et chapeau”. Une lithographie pour la galerie “Guy Pieters - Saint-Paul”. Signée et numérotée 171/500 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426
Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.No longer availableDim. 51 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#430
Een grote reeks boeken in verband met de luchtvaart:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Een reeks in 26 delen. Lekturama Rotterdam, 1980. - “Jane’s Encyclopaedia of Aviation”. Bestseller Publications. London, 1989.- 2 posterboeken: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’aviation:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Une série en 26 volumes. Lekturama Rotterdam, 1980.- “Jane’s encyclopaedia of aviation”. Bestseller Publications. Londres, 1989.- 2 livres à posters: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#304L. Vanaerschot
“Stilleven met bierpul, fruit en bloemen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, pinte à bière, fruits et fleurs”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#788
Twee grote kommen van meerkleurig en verguld Canton-porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux grands bols en porcelaine du Canton polychrome et dorée. Décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80