Other lots by Hebbelinck
-
#92Roger Hebbelinck
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#74
Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.
Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#562Louis IcartPeriod: 1888-1950
“Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#174Alecos (Alexandre) Fassianos
Een paar kleurengravures met naakte koppels. Gesigneerd en genummerd 24 & 34/50 buiten de plaat. Aangekocht bij Galerie ‘La Hune’ te Parijs.
Paire de gravures en couleurs aux couples nus. Signées et numérotées 24 et 34/50 hors planche. Achetées chez Galerie “La Hune” à Paris.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#339Romain Malfliet
“Pomp Vlaaikensganck” & “Begijnhof te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 39/100 & 72/100 buiten de plaat.
“Pompe Vlaaikensganck” et “Baguinage à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 39/100 et 72/100 hors planche.No longer availableDim. 23 x 14 & 32 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#369Gaillard
“Straatmuzikant”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Musicien de rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#639Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Sneeuwlandschap”. Een kleurengravure naar een werk van Frans Coppens. Gesigneerd en genummerd 176/250 buiten de plaat.
“Paysage de neige”. Gravure en couleurs d’après un oeuvre de Frans Coppens. Signée et numérotée 176/250 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 56 cmEstimate: € 100/160 -
#372Romain Malfliet
“St Andrieskerk” & “O.L.V. Kathedraal te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 81/150 & 38/150 buiten de plaat.
“Eglise Saint-André” et “Cathédrale Notre Dame à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 81/150 et 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 37 x 11 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#394
Een schelpvormige coupe van kleurloos en deels gesatineerd glas en een driearmige designkandelaar van rood kristal. Resp. gemerkt Lalique en Val St. Lambert.
Coupe en forme de coquille en verre incolore et partiellement satiné, ainsi qu’un candélabres design à trois branches en cristal rouge. Respectivement avec marque Lalique et Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 22 & 28 cmEstimate: € 40/50 -
#665
Een Chinees vaasje van blauw en wit porselein met draken in het decor. Schilfer aan de rand.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Un éclat.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#443
Een paar wierookkokers van zwartgelakt hout, versierd met een drakendecor. We voegen er een geisha van meerkleurig porselein aan toe. Restauratie aan de nek.
Paire de cylindres à encens en bois laqué noir décorés d’un décor de dragons. Nous ajoutons une geisha en porcelaine polychrome. Restauration au col.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#559
Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160/180 -
#674P. Massez
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1897.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#186
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een tafel met zes stoelen en een tweedeurskast.
Salle à manger en chêne sculpté de style Louis XV comprenant une table, six chaises et un dressoir à deux portes.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#747Rhodargo
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad, waarbij het melkkannetje binnenin verguld.
Garniture à café et à thé en métal argenté sur le plateau assorti. Intérieur du pot à lait doré.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#288
Schemerlampje met bronzen voet in de geest van Tiffany’s.
Lampadaire sur pied en bronze dans le goût de Tiffany.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 40/60 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#18Goebel
“Meisjes op een hek”. Een beeldje van meerkleurig porselein in de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Fillettes sur la clôture”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25/45