#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#540Een 18 kt één wit en één geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt one white and one yellow gold necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 750 / 850 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#21Viandox LiebigEen vintage gepatineerd, reclamebord in blik met een Viandox advertentie. Roestsporen aan de hoeken.
A vintage weathered, tin advertising sign with a Viandox advertisement. Rust traces on the corners.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 35 / 70 -
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#130Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.38 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
A yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 150 / 200