#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#240Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#69‘Boerderijdieren te velde’, olieverf op paneel in vergulde kader met 2 geitjes en 2 kippen, niet gesigneerd.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#539René Engelen“Scheldedijk”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1961.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80