#195Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.85 ct in total.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#129Frans De Bruyn“Boswegel met hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wood path with hey stacks" translates to "Forest path with haystacks". It is a painting in oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 76cmEstimate: € 200 / 400 -
#134Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#227Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#269Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
A terracotta cobra-style mask with attached dish.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50 / 70