#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#351Een meerkleurig Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multicolored Chinese porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 34 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#274Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#364“Abstract wezen.” Sculptuur, herstelde poot. Draagt handtekening achteraan.
"Abstract creature." Sculpture, restored leg. Bears signature on the back.No longer availableDim. 28 x 15 cmEstimate: € 80 / 120