Similar lots by type
-
#334“Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.
“Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#352“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#342“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794Friedrich Thomas“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#674“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#372F. Seytz“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#264Frans Ouvry“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#659Frieda Penne“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#780Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#725J. Michiels“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#740A. Nelson“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#424“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300 / 350 -
#799Wagner“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 64 cmEstimate: € 120 / 140 -
#92Isidore Meyers“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#652“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#749Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt noire, début du XXe siècle.No longer availableDim. H 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#672M. De Greef“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 101 cmEstimate: € 80 / 100 -
#70Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 300 / 400 -
#641The Illustrated War News”. Delen II, III, IV en V. Slijtage.
The Illustrated War News”. Parties II, III, IV et V. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#25Calyx, Kenzo, Desigual, BiagiottiVier vaporisators eau de toilette van 15, 25 en 50 ml. Twee in gesloten verpakking.
Quatre vaporisateurs d’eaux de toilette de 15, 25 et 50 ml. Deux en emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#346Een lage tweedeursvitrinekast van gefineerd hout, versierd met sober inlegwerk.
Une vitrine deux portes basse, bois plaqué, décor sobre.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 450 / 60 -
#453Vier borden van meerkleurig Chinees porselein, gedecoreerd met vogels en bloemen in het plat en acht cartouches op de vleugel. Tijdperk Qianlong.
Quatre assiettes en porcelaine de Chine polychrome décorées d’oiseaux et de fleurs dans le creux et à huit cartouches sur l’aile. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkooiscabochon van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct entourant un cabochon de turquoise de ± 8 ct.No longer availableEstimate: € 1500 / 1600 -
#269Walter StevensPeriod: 1887 - 1967“Gebouwen aan een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bâtiments près d’un canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 12000 / 14000 -
#580Een schaaltje van sterling zilver met gegraveerde randen.
Petit plat en argent sterling aux bords gravés.No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100 / 150 -
#4Negen ingekaderde Nederlandse Gravures met volkstaferelen. Amsterdam, 1803 - 1805.
Neuf gravures hollandaises encadrées aux scènes folkloriques. Amsterdam, 1803-1805.No longer availableDim. 23,5 x 15 cmEstimate: € 45 / 60

